Přejít na výpis diskuzí

Kellan Lutz

OSOBNOST 5.2.2008 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luczyi

    Nej!

    Všecko nej k našim narozkám Kellane xD
    • xcornelia14

      Re: Nej!

      HAPPY BIRTHDAY KELLANE!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pajuska87

    Blahopřání

    Přeju všechno nej k narozkám *3*
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej k narozkamm!*jses mrte dobrej herec. muck*
  • krisbells

    Kellan a Hilary

    hele ten klip s Hilary je sice dobrej, ale docela jsem na ni zarlila, je tam fakt krasnej, vsichni Cullenovi sou upe hezci, ale nejvi Edward(Robert), tesim se na dvojku!!! *15*
    Hele nevite nekdo kdy vyjde "Rozbřesk" a kolik bude stat? dyztak piste diky)
    • luczyi

      Re: Kellan a Hilary

      Rozbřesk vychází 25.3. a bude stát něco kolem 400 Kč :) Snad jsem ti pomohla *3*
    • xcornelia14

      Re: Kellan a Hilary

      bude stat 400kč a vyjde kolem 24.3 *1*
      • luczyi

        Re: Re: Kellan a Hilary

        Vyjde 25.3. xD
  • sanninka

    kellan

    V tom klipu s Hilary Duff mu to fakt sekne:)A jako Emmett je vážně super, prostě takovej velkej brácha:) Btw s Ashley Greene určitě nechodil, ale jsou velký kamarádi, zrovna nedávno jsem to někde četla..
  • barka.3

    Nechodil on s Ahley??

    Hele lidičky, nevíte někdo jestli chodil s Ashley Greene která hrála ve stmívání Alici?? Mě přijde že je na fotkách hodně s ní, přitom ve stmívání chodil s Rose. Případně pište vzkazy:)
    • Re: Nechodil on s Ahley??

      Ahoj, ne nechodil někde jsem četla že se kamarádili ještě dřív než spolu hráli ve Stmívání a ještě se zná taky dlouho s Jasperem
    • Re: Nechodil on s Ahley??

      No? to by mě taky zajímalo..a vůbec má nějakou přítelkyňi??
  • malá role

    Teď jsem koukala na film bezva vejška a taky si tam zahrál malou roli jako skatebordista. A na hlavě měl ty jeho blonďatý kudrnatý vlasy *4*
  • barka.3

    Je hezkej

    Je nádhernej ale musím říct že ve stmívání má divný vlasy... přitom v knize píšou že je má zlatý a kudrnatý a to doopravdy má, tak proč mu dali paruku nevím.. ale Robík je lepší ale já mám všechny Cullenovi děti ráda. I Haleovi teda a vůbec celou tu best upíří rodinku:) *5* *14*
    • Re: Je hezkej

      Mě se ted poslední dobou víc líbí Kellan na něj nikdo nemá *14*
  • tina221

    kellan lutz

    kdo by chtěl vidět kellana a hilary duff tak koukněte na její klip with love kde kellan hraje....je tam krásnej *4*
  • ssusi

    Hraje v seriálu na Nova cinema

    Ted jsem koukala na nova cinema a videla jsem ho tam je tam upně nejhezčí !!!! hraje v Kalifornské léto II v 14:30 *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit