Přejít na výpis diskuzí

Kelly Clarkson

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kelly je nej!!!!!!!!!!!!!

    Já si myslim že Kelly je nej!!! *4* Moje nej zpěvačka... je prostě super... a ten kdo si to nemyslí nebudu mu brát jeho názor...
  • xx-paula-xx

    Kelly Clarkson in Czech Republic

    Prosím všechny přidejte se k naší petici na Twitteru!! Kelly v ČR! Pokud nás bude dost, máme velkou šanci, že při dalším turné zavítá k nám. A o to nám všem jde!! Takže lidi přidejte se! Stačí dát pouze SIGN! (Musíte mít však na Twitteru účet.) Přidejte se...! ZDE ->>>>> http://twitition.com/3bpfa
  • xx-paula-xx

    Kelly je supr

    kelly je nej mam ji rad uz od te doby co jsem ji uvidela v pop idol je nej na svete *14* *14* *14*
  • anka.k

    nej

    všechno nej nej nej. AŤ ještě dlouhou dobu zpíváš tak krásný písničky jako do teď.
  • AA

    Kelly 4ever *14* *14* *14* *14*
  • Kelly

    Kelly je moje nejoblíbenější zpěvačka,mam jí moc moc ráda !! JE SUPER !! Jestli ji někdo nemá rád tak je to vypatlanej debil *9* !!!
  • Kelly je proste nej A TAKY NEJ zpiva a doufam ze bude vzdycky takova jaka je ted...PROSTE NEJLEPSI *14* *4* *1* *5*
  • cool

    kely je proste cool!!!! *5* mam ju velmi rada *3* je to jednducho moja najoblúbenejšia speváčka! *15*
  • pochvala

    Kelly Clarkson je fakt super a moje oblíbená zpěvačka mám její CD:"THANKFUL" a BREAKWAY* jsou fakt super móóóóc dobrá Kelly je prostě nej,nej,nej,....
  • všem fanouškům Kelly

    Jak se tak dívám, tak jsem já a slečna BLBÁ HUSA roupotaly docela zajímavou diskusi, co? *1* Mám radost z toho, že kromě idiotů, kteří muzice zřejmě moc nerozumí, existují i lidi, kteří ví o čem mluví a nežvaní naprosté nesmysly... Zakže díky za reakce. Kelly by se určitě pobavila... *1*
    • Re: všem fanouškům Kelly

      Tak to já si myslím něco jiného! Mě je líto, že na světě existují lidi, kteří hudbě vůbec nerozumí a těch co hudbě rozumí je málo. A kdybyste měli to co jste sem napsali říct před Shakirou, tak byste zrudli a koukali jaká vám přiletí facka. Ona aspoň není nudná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit