Přejít na výpis diskuzí

Kendall Jenner

OSOBNOST 25.10.2013 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnohem lepší než Kim! Krásnější, hubenější, vyšší... (Snad) bez mega zadku! A super profilovka, modelka jak má být, prostě kočka...
    • přesně tak...
  • Kendel neni spatna ale nelibi se mi moc ..ale Amy ma pravdu ze bieber udelal krok dopredu ja sem fanynka biebra ale taky mi prislo trapny jak se porad se sel rozchazeli schazeli jak deti proste si uz davno meli uvedomit ze si nejsou souzeni a hotovo sice je to divny kdyz neni se sel clovek byl,na to zvyklej ale tak co se da delat je zo jeho vec
  • No podle mě se k biebrovi vic hodi selena protoze ona na svuj vek nevypada a kdyz sem si precetla ze kendel je teprve 19 vypada navic bez urazky ale bieber na skoro 21 nevypada vypada vedle ni jak děcko jeste mi prijde ze kendel je vyssi nez on kort kdyz si asi vezme potpatky nehodeji se k sobe ale budiz kdyz jim to bude klapat tak proc ne. Je pravda ze se sel uz jim to dlouho neklapalo.. A snad kdyz ma biebs novou kočku tak prestane delat blbosti jaky dela do ted :D
  • no justin se vic hodí k kendall než k seleně protože je za 1 je selema starší a za 2 kandell je tak akurat stara pro justina a 3 proč jí nadaváte prostě selena a justin jim to neklapalo a za 4 selena ma ráda třeba nikoho jiního a ne pravě justina a za 5 co vám je dotoho vi blbci onaje hezká ae jak my my sme tuctví

    JUSTIN + KENDALL = *14* *14*
  • Hej fakt nemůžu z toho, jak tady někteří pisou úplný závistivý srance-fakt tleskam, jeste pod anonymem tady
    *16* a taky matoucí novinky o vztahu s Harrym, Louisem a Justinem- odkud to sakra mate? A kdyz to nevíte jistě tak mlčte- btw je to její věc a dokázala toho mnohem víc nez my dohromady tak psst *10*
  • Vážně chodí s Harrym?
    • Chodila ale sa rozišli na začiatku roka 2014 v marci
  • Tím že jí tady budete nadávat si nějak nepomůžete.. :D
  • Ta že je modelka jo? Tak to bych už modelku mohla klidně dělat já *8*
  • Divná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit