Přejít na výpis diskuzí

Kevin Chamberlin

OSOBNOST 10.9.2013 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja som najkrajšia na celom svete
  • Vi ste všetci veľkí hlupaci
  • Tí si náhodou nehrala V norbitovi raspušu. Pozri sa na seba a potom suď iných ti pipka-modelka
  • bertrám je tlustý jako země koule a nevejde se do dveří a ani do vany a ani do záchodu a že kadí tak to h*v*o b*ééé trefí vedle a mě se chce stoho
    • ty modelkoo seš největší blbka na celé země kouli jako tvoje pozadí takže bertram je sice tlutý ale je rozhodně chytřejší než ty tak se běěž někdo bodnou ty tlusto prdko z tlustoprdie


      *12*
    • On je dobrý herec tak ho neurážaj!To by si nedokázala zahrať. *6*
    • hele sice jsem tě nikdy neviděla , ale proč urážíš takovýhle lidi ty se ani nikdy do televize nedostaneš.Jo a jestli si myslíš, že když si dáš do přezdívky modelka , že někdo uvěří , že opravdu jsi ?
      Sice po pravdě nejradši mám zuri , ale alespoň neurážím ostatní.
      Takhle dokazuješ že jseš naprosto blbá.
  • Já mám nejradši emu ale bertram není špatnéj je super
    • Cau. Aj ja. Tiez mam najradsej emu a tiez je bertram podla mna v pohode. ☺
  • náhodou je violetta skvělá a néééé blbá a ten kdo řiká o ní něco hnusnýho tak jste krááááávy *10* violetta je nejlepší ne nějákej bertram *10* violetta je nej *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5*
  • 1+1=kevin cramberlin jsi fakt 1111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111
  • áááááááááhááááááááááá beru vše zpěv vy myslíte tuhle violetu!!!! PARDON OMLOUVÁM SE
  • Violetta - namyšlená, blbá s mozkem jak zrnko máku!!!!!!
    Mimochodem je to jen role... *2*
    • Violetta není namyšlená,blbá s mozkem jak zrnko máku to je Ludmila.
      Violetta-rozumná,chytrá,s mozkem velký jako bazén. *2* *2* *2* *2* *2* *16* *16* *16* *16*
  • nina ma pravdu ty si myslis ze si naky andel a prectav si kdyby kevin¨)bertram byl cech a cetl si to myslim ze moc prijemne by mu to nebylo *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit