Přejít na výpis diskuzí

Kevin Jonas

OSOBNOST 10.12.2007 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavlusqa

    Disney Channel Games

    Hejky viděli ste někdo Disney Channel Games 2008? Je to fakt bomba. Mohli by to dávat i u nás pač díky tomu jsem poznavala všecky Disney star a řeknu vám je jich hodně o kterych nemáme ani potuchy *1* *1* *1*
  • joe jonas je miláček

    mno kevin..... ten není teda moc pěknej *9* *9* nick jo ten je už heezčí *4* *4* *4* joe? mno ten je upe náádhernej *14* *14* *14* *14* *14* lavuju ho nejvíce *14* je proste miláček *14* *14*
  • i.love.joe.jonas

    Kev

    Kevin není hnusnej je pěknej ale Joe je hezčí,ale za to nikdo nemůžu jaký se narodí takový zůstane. *4*
  • kevin

    miluji ho NENI HNUS
    S *14* *14* *3* *3* *14* *14*
  • kevin

    kevin neni hnus je hezky *14* *14* *14*
  • Re: jonas brothers is best...

    nevite jestli jsou jonas brothers prijednou co cech?? *7* *7* *7* *7* *7*
  • kevin

    kevin je uplne nejhezci kluk *14* *14* *14* *14*
  • jonas brothers is best...

    Jonas brothers je sqela skupina jak cyp....fsici sou sqelí ae pro me je best nick *14* *14* *14* *14* ...skoda ze nejsou w ČR... *9*
  • Kevin

    všichni jsou užasní i kevin..je moc pěknej a podle mě i hodnej..
  • pavlusqa

    Re: Re: Kevin

    Ne Nick je nejhezčí *1* *14* *14* *14*
  • pavlusqa

    Re: Re: Kevin

    Kevin je opravdu zasnoubeny z nejakou Danielou. Zajimavost - tyhle vánoce se čekalo zhe dostane Daniela od Kevina prstynek ae dostala krasne štenátko takže je pravda zhe je zasnoubeny a aji Nick to má na jeho myspace *1*
  • kevin

    ja miluji kevina je hezky mam ho rada *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Kevin

    Joe je stejně nejhezčí!!! *14*
  • kevin

    ja kevina uplne miluji jsem do nej strasne zamilovana a nemuzu si pomoc ja vim ze se vam nelibi ale me jo a zatim si budu stat *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • simika

    JoBros

    mam rada vsetkych jonasov..aj ked je fakt pravda, ze najradsej mam joeho, ale nick je tez krasny a kefco taky!!!:DDD musi byt v pohode, c´ved na videa´h je on ten, co sa vacsinou so vsetkymi rozprava *1*
  • z.u.z.k.a

    Re: Re: dobrej kluk

    jo joe je nadhernej *15* *14*
  • Re: dobrej kluk

    je nááááádhernej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ..

    miluju vsechny 3....<3<3<3
  • Re: Kevin

    ja bych rekla ze neni...mela sem takovej clanek v topdivce a tam pise ze ani jeden s jonasu nema na vztah cas... nevim no ale myslim si ze zasnoubenej neni *15* *3*
  • Re: Podoba..?!

    JO,TO JE FAKT,A JESTE MYSLIM,ZE ANTUANETTA BANDEROLLA JE ZAJIMAVA *9* *5* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit