Přejít na výpis diskuzí

Kevin Jonas

OSOBNOST 10.12.2007 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hanulika

    kev

    a jak se jmenuje celým jmenem ta danil
  • ....

    Ahoojky !! *3* ..v BRAVU jsem se taky dočetla,že je Kev zasnoubený,ale pravdu se nikdy z tohoto tisku nedozvíme.
    Vytáhla bych to z Nicka,ale on nerad odpovídá na tak osobní dotazy..ale kdybych to nějak nenápadně obešla *1* ...kdyžtak vám potom dám vědět *4*

    *Zbožňuju Jonas Brothers!*
    • Re: ....

      neke ty jako znáš nicka jo?no to určitě *9*
    • luida

      Re: ....

      ja bych to neriskovala. Nick nema rad otazky na soukromi. A jak by ses zeptala? Nicku, nezasnoubil se jen tak nahodou u vas v rodine nekdo?
  • pesulda

    Kevíííínek♥

    Cože??Že je Kevinek hnus? *13* Tak to ne!!Kevinek je podle mě hodnej a neni ani hnusnej!! *4* Mě se líbí! *14*
  • Kevča is BEST !!!

    cože jestli tady někdo řekne že je Kevin h... (nechci to ani psát) tak ho roztrhám na kousíčky je krásnej a hodnej a všechno možný já sice miluju Joea ale miluju prostě všechny z Jonáskůů jsou BEST !!!
    • monass

      Re: Kevča is BEST !!!

      neee asi ja to sami taky nejvic joa ale vsichni sou sladciiii *1* *1* *1* *1*
  • luida

    Kevin-super

    Kevin není hnusnej! Jen na některejch fotkách se mi nelíbí. Jinak všichni tři z Jonasů jsou BOŽÍ, SLADCÍ a prostě NEJ!!!!!!!!!!!!!
  • monicicka

    kevin

    kevin je milacek *3* *3* *4* *4*
  • terkamalinka

    Kev je zasnoubený !

    Kevin je zasnoubený ! A já mu to moc přeju *4*
  • aknellka

    typ

    Ahojky lidičky!!
    Dívali jste se dneska na koncert Miley Cyrus na HBO? Jako hosté tam byli JB a zpívali s ní We got the Party(nebo jak se to píše lol),When you look me in the eyes a Year 3000 ..Je to koncert z roku 2008..
    Jsou tam ukázáný záběry ze zákulí,hlavně tedy koncert,zkoušky,atd.
    Pokud jste to nestlihli,máte ještě šanci zítra v 11:45 na HBO!

    Určitě si nenechte ujít!=)
  • addlevel

    Kevin

    Je pravda že není hnusnej ale řadí se na 3 místo z tych tří a možná bez kotlet by byl mnohem hezčí *7*
  • aknellka

    LIVE CHAT 22.8.2009

    Hey Everyone!!
    Včera měli Jonas Brothers LIVE CHAT v Atlantě=D..Bylo to naprosto skvělééé!!!!!! Já a ještě pár holek jsem je doslova spamovali ohledně konceru v Česku,tak doufám,že si toho všimli=D..ostatně posuďte sami :
    http://www.ustream.tv/recorded/20 27969/highlight/14560

    P.S.Kevin je taky super!!A má třeba krásný úsměv=D
    • Re: LIVE CHAT 22.8.2009

      Nu nvm nu jestli to pomůže =( Ptže tu není se vykládá, že tu není tolik fanoušků a ne každej by si to molh dovolit!Ikdyž je strašně smutný se dívat na to kde všude koncertujou jen nás zatím míjej...Ale třeba to za pár měsíců či let výjde ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit