Přejít na výpis diskuzí

Kevin Sorbo

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kokosek

    Herkules

    Samozdřejmě jeho nejznámější role vůbec. Málokdo ho nezná. Jako malá jsem velmi ráda koukala na Herkula a pocit, že všechno dopadne dobře mě uklidňoval. Nejvíce se mi však líbili díly, kde si Kevin zahrál s Lucy Lawles alias Xena. Dodnes se ráda podívám na filmy s ním, protože jeho role jsou prostě super. Ještě co jsem chtěla dodat je, že v těch filmech má úžasné tělo! *1* A i když mu je kolik mu je vipadá stále velmi dobře. Přeji mu ještě mnoho skvělých rolí a dlouhý život. *4*
  • Kulatiny

    Dnes je Kivinu Sorbo už 50 let.Líbil se mi jako Herkules a i v jiných filmech.Přeju mu hodně štěstí-Happy Birthday,Kevin!
  • Okouzlující muž

    Kevin,je prostš super a sexi chlap.Moc ho obdivuji a ráda se na něj dívám *14* *14*
    • Re: Okouzlující muž

      Kevin je vazne moc ale moc a hodne sexy!!!!
  • Hmmm..

    Kevin Sorbose sice na obrazovkách už moc neobjevije, ale když hrál Herkulese koukala sem na něj každý den!Hodně se mi líbil, teď už je to trochu jiná kategorie,ale přád se ráda koukám na jeho filmy a hlavně na Herkelesa.Byl to můj vzor *4**14*
  • SEXY CHLAP !!!!!!!!!!!!!!

    JE TO NEUVĚŘITELNĚ CHARIZMATICKÝ MUŽ,JSEM S NÍM ALESPOŇ U MONITORU,BOHUŽEL!!!!!!!!!!!! *14*
  • Dobrý herec

    Kevin Sorbo je velmi dobrý herec,obdivuji jeho práci i jeho samotného.Jeho filmy mají šmrnc a jsou většinou dobře hodnoceny.Přeji mu dlouhý život bez útrap.
  • Fanda

    Jsem Kevinův velký obdivovatel a proto bych velice rád přidal do své sbírky autogramů i ten jeho.Proto moc prosím o jeho adresu.Dík moc a zatím pa.Hepe *3*
    • Re: Fanda

      Tento príspevok je síce spred 2 rokov, ale ja mám od neho fotku s autogramom, odpoved mi prišla behom 6 týždňov. Adresa je:Andromeda productions LTD, A BLT Company 8651 Eastiake Drive, Burnaby, BC V5A 4T7, ak niekto na toto zareagoval, nech sa mi ozve, prosím
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDO NEKDY PROSIM NA VLASTNI OCI??? *14*
  • Ehm,..

    Na to, ze jsem sem posilala asi 43 jeho fotek, tak jich teda moc neproslo, jak vidim. *9* Mno, ale chvalim za rychlost, jakou jsem je sem administrator dal. Na jinejch doted jeste fotky nejsou. *10*
  • Za milym usmevem

    se skryva cosi, co me silne vadi..jen jsem jeste neprisla na to co presne *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit