Přejít na výpis diskuzí

Kim Wilde

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Combodia-Kambodža

    Je narozená od 2 dny jak moje matka. Ta píseň je úchvatná a moc se mi líbí. Džungle a nebezpečí v Kambodži. Jsi duše Anglie. Zdraví Kamil *3* *3* *3*
  • KIM

    Musim říct,že jsem její velký fanda,jen škoda ,že u nás v Čechách moc nevystoupila.Mám ji rád i jako normálního člověka-třeba jak dělá zahradní architekturu.Líbí se mi i její smysl pro humor,na youtube je třeba pěkný video,jak si z ní udělali legraci v rádiu-moc pěkný.A je tam toho spousta jiného,tak tam někdy mrkněte ,BAY BAY!
    *5*
  • Help!

    Hey lidi, prosím vás nevíte někdo jak se jmenujou členové doprovodné skupiny kim wilde??
  • SUPER NOVINKA !!!

    Kim Wilde vystoupí po dlouhých 15 letech v české republice bude to 26.7.po 22 hod jako hlavní hvězda večera na Benátské noci na festivalu na Malé skále *3*
    • Re: SUPER NOVINKA !!!

      Byl jsem tam a bylo to fantastické *4*
  • Nejhezčí

    Myslím že tak krásná zpěvačka jako byla Kim dodnes není *4*
    • Re: Nejhezčí

      S tím souhlasím, že byla náramně hezká
      a přitažlivá. Přidal bych i Debbie Harry
      zpěvačku 70.a 80.let ze sk.Blondie.Pokud
      tedy byla upravená, jinak vyhlížela dost
      extravagantně.
  • Ahoj

    Nevíte,jestli má Kim výběr hitů na DVD? *14*
    • Re: Ahoj

      Bohužel nemá sám to nechápu dvd má kdekdo a tato britská superstár zatím ne...ale má speciální net stránky kimwildetv kde má všechny svoje slavné videoklipy !!! *14* *14* *14* určitě se podívej!!!
  • Petr

    Kim bude v listopadu koncertovat ve Vídni a v Dráždanech a taky v jiných německých městech. *3* *14* *3*
  • Taky

    Přidávám se s chválou všeho,co Kim kdykoliv doposud vypustila a snad ještě vypustí! Samozřejmě jí to stále sluší, ta bude kočka pořád. Mám takový dojem, že má narozky 18.11., ne 18.9. Ví to někdo na 100%?
    • Re: Taky

      Ano máš pravdu je to chyba Kim je ve znamení štíra takže správné datum je 18.11 1960
  • Kim miluju

    Na to že jí je 45 let vypadá špičkově stale atraktivní baba její nové cd taky super Kim prostě miluju *14*
  • krásná zpěvačka

    Velmi dobrá zpěvačka v 8o letech největší a nejkrásnější britská super hvězda nové album je perfektní všem doporučuji *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit