Přejít na výpis diskuzí

Klára Kolomazníková

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fanweb Kláry

    Milí fanoušci naší oblíbené Klárky Kolomazníkové.Pokud jste poslouchali rozhovor na rádiu Relax,který byl nedávno,tak jste mohli zaslechnout informace o fanwebu Kláry.Ten web dělám já a pokud by jste měli zájem se tam juknout tak klikněte na www.klara-kolomaznikova.blog.cz a to je on.Můžete tam najít i soutěže a nejnovější info o vaší celebritě.V současné době čekám na nové fotokarty,proto se soutěže zastavily...
  • Hodně štěstí!!!

    Všechno nejlepší,hodně štěstí zdraví,lásky a úspěchů v životě!!!!!! *3* *3* *3* *3* *14* *4*
    • Re: Hodně štěstí!!!

      taky ti přeji vše nej...
  • Vše nejlepší

    Ještě jednou,všě nejlepší k svátku *4* *14*
  • Klárka je super

    Klárka je suprovej člověk, ikdyž ji bohužel neznám osobně. Obdivuju ji a mám velmi ráda už od dětství:-) . Kdyby jste někdo měl mp3 nápis, pls, mohli byste mi ji poslat na mail:BlackAngel242 ??Mockráát děkuju *3*
  • MP3

    Ahojky...Mam prosbičku...Poslal by jste mi někdo písničku Zas mě tady máš??Je to mocky důležitý a i to spěchá...Děkuju L.S.123@seznam.cz
  • Fotky Klárky

    Ahoj všichni, co máte rádi Kláru.
    Nabízím fotky této úžasné zpěvačky, jak z vystoupení, tak i portrétovky. I z dob Holek.
  • Klárka 17.2.Tuhoměřice

    Ahoj milí fanušci Klárky 17.2.2008 jsem se učastnildětského karnevalu v Tuchoměřicích *3* vystupila tam naše oblíbená Klárka. Klárka mezi dětmi a ještě v maskách fakt moc hezký. Překvapilo mě jak masky byly pěkné i to dokládá to ,že už nejsme obyčejný stát v Evropě jsme supr nafotil jsem tam asi 28. fotek takže kdo bude mít zájem tak můžu poslat pokud máte taky nějakýtak můžete poslat Vlada-k@centrrum.cz jinak hezké Velikonoce vijímečně z tábora přeje Vláďa
  • Pro všechny fandy

    Umí fakt moc hezky zpívat a je moc pěkná...sice ji neznám osobně,ale myslím si,že je to hodná holka..z těch fotek a vystupování v televizi je vidět,že je to hodně sympatickej,milej a hodnej človíček... *4*
    • Re: Pro všechny fandy

      Ahoj Niky já se s Klárku setkávám tak 5 krát do roka je to človíček kterého jentak nepotkáš krásná hodná milá upřimná dostupná její stránky jsou www.klara-k.cz stojí za ní vyjet pokud mi Niky pošleš E-mail tak ti pošlu nějaku fotku Kláry můj je vlada-k@centrum.cz měj se moc hezky Niky
  • Pro všechny fandy

    Umí fakt moc hezky zpívat a je moc pěkná...sice ji neznám osobně,ale myslím si,že je to hodná holka..z těch fotek a vystupování v televizi je vidět,že je to hodně sympatickej a hodnej človíček... *4*
  • Soutěžte!!!

    Ahoj všichni,kdo máte rádi Kláru Kolomazníkovou.Mám pro vás návrh.Nechcete si zasoutěžit o super ceny?Pokud ano,určitě se koukněte na www.klara-kolomaznikova.blog.cz pro více informací!!Díky *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit