Přejít na výpis diskuzí

Klára Vytisková

OSOBNOST 1.12.2008 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem přesvědčen že je to naše nejméně přitažlivá herečka
  • Je krásná a líbí se mi píseň perioda není tabu
  • Všetko najlepšie
  • Jo Kláro, odepiš prosím.
  • Je příjemná holka ale písničky se mi nelíbí.
  • A nejlepsi je, kdyz ji vystailuji...to proste umiram... uces ala Shrek :-D :-D :-D
  • Neupiram ji zpevacke schopnosti, ale absolutne nechapu jeji ucast v porote superstar. Jeji hodnoceni a komentar postrada jakykoli smysl. Celkove vyjadrovani je katastrofalni.
  • Seš boží mam tě nejradši na celém světě kromě rodiny A to co o tobě všichni píšou není pravda ☺☺☺
  • Klaro prosím odepis
  • Kláro (Vytiskova) budeme kamosky??prosím
  • Seš boží a je mi tě líto když o tobe všichni píšou hnusné věci SEŠ NEJBOŽEJŠÍ
  • Já, ani nikdo z mého okolí ji také nezná. Proč je najednou v porotě?
  • No Já tu holčinu neznám, ale moc dobře ví o čem mluví
  • Kdo je Klára Vytisková ? Proc je v porote Super star ? Je to novy slavik nebo skokan roku ? Vypada smesne a nekdy opravdu hrozne . Chtelo by ji predstavit verejnosti abychom si udelali obrazek o jeji osobnosti .
  • Teď když sem v té superstar tak každýmu připadám neznáma a nesympatická :( Moc si tvého komentáru vážim ;) :)
  • Není tak hrozná styl jí brát nebudu a možná.,že nebude tak děsná Habera taky nini král sympatie ale je to muzikant a tak to muze byt stejny mozna neni zrovna prijemna ale rikam si ,ze kdyby neumela spivat ani nerozumela hudbe tak by si ji asi nevybrali ale rikam jen svuj nazor a jestli to nekomu vadi tak at si sem napise co chce me je to jedno a at de nekam
  • jisbon.4ever
    Ona je tak úžasná!! *14* :3 nejlepší Česká zpěvačka opravdu! ♥ božácká KLARA.
  • Ale jsou obě zajordánské
  • tak top spevacka to neni ale zaujimava urcite je a teraz jej dost pomoze ze je porotcom v superstar lebo doteraz som o nej nevedel.
  • Přesně!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit