Přejít na výpis diskuzí

Klára Vytisková

OSOBNOST 1.12.2008 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neupiram ji zpevacke schopnosti, ale absolutne nechapu jeji ucast v porote superstar. Jeji hodnoceni a komentar postrada jakykoli smysl. Celkove vyjadrovani je katastrofalni.
  • Kdo je Klára Vytisková ? Proc je v porote Super star ? Je to novy slavik nebo skokan roku ? Vypada smesne a nekdy opravdu hrozne . Chtelo by ji predstavit verejnosti abychom si udelali obrazek o jeji osobnosti .
  • Já, ani nikdo z mého okolí ji také nezná. Proč je najednou v porotě?
  • hrozne se mi nelibilo,kdyz se snažila zazpívat pisnicky co zpivala Zuzana Navarová a jeste k jeji pocte,tohle nemela delat , i kdyby ted udelala cokoliv tak tohle bylo priserne,nic horsiho jsem neslysela a opravdu se mi az tocil zaludek a pukalo srdce------jako kdyz to neumim tak to nedelam!!uplne jsem se za ni stydela a zuzka navarova...co ta by na to rekla???????? *13*
  • ide sneh strach
  • A nejlepsi je, kdyz ji vystailuji...to proste umiram... uces ala Shrek :-D :-D :-D
  • No je to normální???

    Jako je normální když jde do soutěže pro amatéry,když s písničkou Honey docela bourala hitparády? Přijde mi to pěkně nefér když je slavná a jde do soutěže pro "amatéry" ale problém je ten že ti "amatéři" jsou tak o 50% lepší než ona... *13* *13*
  • narozeniny

    Milá Kláro
    Všechno nejlepší k narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4*
  • mno..

    napodobenina Amy Winehouse , až na to, že tomu zpěvu Klára moc nedá.............................. ................................... ............... *13*
    • Re: mno.. nevim

      Jak může být Klára napodobenina Amy, když je Amy ani ne o rok starší jenom??? *7*
    • Re: mno..

      buďte rádi, že máte aspoň trochu kvalitní pop v tomhle státě, narozdíl od toho, co tady produkuje spousta jinejch autorů. A to platí i pro Monču...mimochodem, kdy šla do té soutěže? To by mě zajímalo
  • No, jenom koukám, co nám to tu roste za novou generaci ,,zpěvaček". Slyšela jsem paní Vytiskovou s panem Trávníčkem na charitativní akci a bylo to mizerné a falešné. Ovšem trochu pro ni hraje fakt, že zvukař byl neskutečné jelito... *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit