Přejít na výpis diskuzí

Klement Gottwald

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Udělal dobře

    Gottwald byl vlastně pro všechny prospěšný.Za komunismu nebylo takové politické dusno(zdražování,Zelenka,Škrlov á,Kulínský,chobotnice,rozhodová ní o osudu koruny nahrazením Eura atd)a už vůbec ne násilí(facka Macka atd).No prominu-li ty procesy,nemám co bych "Klémovi" vytknul
  • Re: klement Gottwald

    Kléma natáhl papuče ještě v Moskvě a bolševici se báli, že u nás dojde ke vzpourám. Tak to tutlali, leč špatně.Jeden politruk to prásknul. *15*
  • Re: Re: Re: Uznání

    A co třeba provedla Milada Horáková?!?!
  • Svině

    Tento chlápek byl největší svině,která se kdy procházela po Vladislavském sále.Nechápu jak ho někteří chytráci mohou považovat za správného chlapíka!!!
    *13*
  • Pan Gottwald

    Ahoj příznivci Klementa Gottwalda.
    Větší svini,jako byl on,neznám. Dnešní politikové jsou proti němu béčkaři. Bůh se zřejmě nemohl dívat na zrůdu, která zničila, vyvraždila spoustu nevinných lidí, cizopasila na Hradě, spolkovala se s nejhorším bolševickým neřádem a prošpikovávala se s nejhorší sebrankou vz podsvětí. Kulka hlavou tehdy měla prolítnout, a měli bychom dalšího Prinzipa, Kubiše nebo Usama bin ládina.
    Doufám že se dneska smaží v pekle a pěkně se mu tam škvaří jeho oplzlý ksicht. A jestli ne, pak na světě neexistuje spravedlnost.
  • Re: Re: Uznání

    Pokud nevíš, tak to nebyl fašista, ale komunista a to je sakra rozdíl. Takže neurážej Klementa Gottwalda, tebe taky nikdo neuráží.
  • Re: Re: Uznání

    Já si jeho dobu pamatuji na rozdíl od někoho, kdo si to napsal do kolonky autor. A to, že byly takové tresty jaké byly, bylo dobře, protože kriminalita byla daleko menší než dnes, protože si to každý radši rozmyslel než něco udělal. A pokud někdo byl odsouzen tak určitě dobře věděl ve skrytu duše čeho se dopustil a že si to plně zasloužil!!! To pouze po roce 1989 se to prezentuje, že vše v 50. letech bylo vykonstruované, aby si nový režim získal u lidí důvěru a pošpinil tak ten minulý režim. A Klement Gottwald nebyl žádná svině! To v dnešní politice je spousta velkých sviní - např. Topolánek, Julínek, Bursík, Klaus, atd.
  • Re: Uznání

    Gottwald byl obyčejný fašista a diktátor, jako byl Stalin a ostatní komunističtí prospěcháři. Jeho tábory a doly smrti vypovídají o jeho zásluhách. Škoda, že autor bbb neztratil nikoho v lágru za Gotwalda jako jiní z této země. Pro mě je to fašista a lidská svině, která si nezaslouží nic jiného, než opovržení a zapomenutí.
  • Uznání

    Za to co pro naši zem udělal si uznání opravdu zaslouží, a proto ČEST JEHO PAMÁTCE!!!!!!
  • bbb

    Klement Gottwald byl pan politik, který pro Československo hodně udělal a jemu můžeme být vděční za vývoj naší země který byl v 50. letech mnohem lepší než je dnes (od roku 1989). Takže takové ty kecy které ho odsuzují jsou naprosto scestné. Naopak bychom ho měli uznávat stejnou měrou jako T.G.Masaryka, protože oba měli na naší zemi podobné zásluhy, akorát že Masaryk po 1. sv. válce a Gottwald po 2. sv. válce.
  • Byl Přijemný

    Abyl vůbec Klement Gottwald příjemný člověk nebo byl jako Stalin.Pořád takový nervní. *3*
  • klement Gottwald

    V roce 1966 jsem se sešel s jedním člověkem který sloužil jako voják ve Kbelích na letišti v Praze a ten mě tvrdil že z leteckého speciálu Gottwalda nikdo vystupovat neviděl a on sám také ne. Tak je to všechno asi zahalené tajemstvím jako smrt J. Masaryka. Snad se někdo ozve a upřesní,potvrdí a nebo vyvrátí. *3*
  • Nepříjde mi jako příjemný člověk

    Gotwald se mi zdá jako VLASTIZRÁDCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ten mezi čechy nikdy nezapadne!!!!!! !!!!!!!!!!!! *13*
  • ještě ,že jsem ho nezažil

    *16* *10* *9* *13* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit