Přejít na výpis diskuzí

Kristen Stewart

OSOBNOST 31.12.2006 
2141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Luky já moc také ne, ale miluje ji (tu Twilight Ságu) moje přítelkyně, tak to nějak toleruji a kvuli ní respektuji. Nic více, ale díky že se držíš také divácky tzv. ,,při zemi". Příběhu vubec nerozumím, ale milostné city jsou to jediné co si z toho filmu od samotných hercu tzv. vezmu. Jsou Luky myslím si mnohem horší americké filmy, netřeba je jmenovat. Je jich dnes celá řada. Řadím mezi ně především už akční filmy Luky.

  • Luky1987

    Tú Kravinu Twilight ságu neznášam

  • Vážené dámy, vážení pánové. Ať se vám to líbí nebo ne, podle mého názoru je Kristen příšerná herečka. Není mi moc sympatická i tak, ale to, co udělala Robovi, byl teda vrchol. Nechci ji urazit, ale tenhle komentář si prostě neodpustím.
  • Tobě nefunguje na klávesnici z?
  • Daj sa dokopi s robertem pattisonem hodirese k sebe kristen
  • Seš moc heská a moc se máš protože máš heského kluka a mám otásku jak v tom 4 díle jaks měla miminko jaks vypadala strašně jak jsto udála. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nejlepší z nejlepších ❤❤ Víc Twilight dílu ❤❤ Kristen je nejlepší ❤❤
  • k sebe
  • A čo Kristen a Nicholas? oni by tiež k išli sebe
  • Nelíbí se mi na tobě jak ses ostříhala ... jinak fajn
  • To vážne? Však tomu určite nerozumie a na 100% ani nevie, že táto stránka existuje. :D
    Je to dobrá herečka. :)
    Zlá správa-asi ti neodpíše. :´( *7*

    Ale nech sa jej darí. :)
  • Vieš, že tak sa nevolajú nie?Proste sa ti páči twilight.:) Je to dobré.:)
    Ale teraz už asi spolu nebudú, keďže je inak orientovaná, ale hej, hodili sa.:)
  • Ja Muslim ze Bella je super hetecka a Edward taky kdyz byli spolu bylo to uzasne komuse to nelibi at se na to nediva a Jacob je taky uzasnej a renesme take
  • Kristen super mam te rada :) si frajerka
  • Mě se stmívání hodně líbilo nevím jak vy ale u mě *14* *14* *14* *14* jo a škoda že už nechodíš s Robertem
  • Sáro ty jsi snad lesbička ? !
  • Kristen a Robert k sobě patří jako máslo na chleba (nebo něco takového) no a co že o nich píší nesmysly jsou to slušně hnusáci *16* *10* kteří neříkají pravdu samí lži *9* doufám že se mnou souhlasíte protože si myslí že se k sobě hodí a sluší jim to spolu *3*
  • jsi hezka a jak hrajes v twilight saga tam ses krasa chci byt jako ty byt tak krasna ses muj vzor skoda ze nejses v cesky republice hned by jsem za tebu jela a nebo ze nejsem v americe skoda ze nejses moje sestra nebo mama a teta mam te strasne rada *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jsi nejlepší herecka a škoda že už nejsi s Robertem
    Kdy jsem si tu zpravu dosvedela tak jsem se rozblecelá,že nejsi s Robertem
  • kristen si ta nejkrasnejsi herecka si muj vzor *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* miwuju tě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit