Přejít na výpis diskuzí

Kristen Stewart

OSOBNOST 31.12.2006 
2141 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Na začiatok si hneď vyjasnime tie vlasy... Musí ich mať takéto, pretože vo filme The Runaways stvárňuje speváčku Joan Jett, ktorá v mladosti založila skupinu. Vyzerá takto-http://2.bp.blogspot.com/_iTu R32yCX8E/SOadQPzJHdI/AAAAAAAAAgM/6t TWkHXQEqk/s400/joan+jett.jpg Tak pochopte, že sa musí podobať. Po druhé, Kristen Stewart ako osoba sa nedá opísať prostými slovami. No som iba človek a preto sa o to aspoň kúsok pokúsim. Je to nádherná, nadpozemská a jedinečná bytosť s talentom, ktorý presahuje všetky hranice. Jej osobnosť je nezameniteľná, vyhýba sa všetkým konvenciám, kašle na predsudky a pretvárku. Neznáša typickú americkú pozlátku a preto chodí často na akcie v converskách a rifliach. V Úkryte( 12 rokov) ukázala svoju odvahu, bojovnosť, silné emócie- a to bola prakticky dieťa. Nasledoval horor Cold Creek Manor, ktorý som si vďaka nej užila, aj keď film za veľa nestál. Spek ma zasiahol rovno do srdca(dala som jej imaginárneho Oscara).Catch that Kid a Zathura- nič moc,ale Kristen stále skvelá!Fierce people-zaujímavý námet,aj keď distribútor zrejme ten film nevidel. Kto si čítal obsah na obale a videl film,vie,o čom hovorím.V Into the Wild moja láska(som síce čisto hetero, ale Kristen je jediná žena, ktorú milujem) k nej začala narastať do extrémnych rozmerov. Svoj príspevok musím rozdeliť, lebo vraj bol príliš dlhý... Čítajte ďalej.
  • ...

    Pokračovanie... Nasledoval ďalší horor a po ňom In The Land of Women.Krátkometrážny Cutlass bol vskutku rozkošný- blond vlasy Kristen veľmi pristanú.V The Cake Eaters som plakala. Takto stvárniť chorú osobu,ktorá si je tak vedomá toho, čo ju čaká...V Adventureland som si ju užila,bola tam okúzľujúca. Neskutočne sa teším na The Runaways a Welcome to the Rileys.A nakoniec- Twilight a the New Moon. Pre mňa je to rozhodne najlepšia Bella,akú mohli vybrať.Kristen dokáže pracovať s emóciami,slovami a pohľadmi lepšie,ako ktokoľvek iný.Je neskutočne nádherná.
    Čo sa týka jej osoby v civile, ľudia jej často vyčítajú jej " belobu","zhulený výraz" a podobne. Vraj sa podobáme.Som podobne biela,mám dlhé,tmavohnedé vlasy, podobné črty tváre a často sa tvárim,akoby som žila v inej dimenzii. Som od nej o pár dní staršia a meriam o dva cm viac. Preto tieto reči beriem trocha osobne.Kto má právo súdiť ju, ako sa správa a tvári???Nik nevie,čo prežíva a prečo to tak prežíva!Všetci by mali brať ohľad viac na to,ako hrá,ako na to, čo má na sebe oblečené a ako sa usmieva do objektívov.Prosto,je to len človek a tento ich nátlak na ňu ju iba trápi a zhoršuje jej stav.
    Verím,že tu sa nájdu jej skutoční fanúšikovia,ktorí ocenia moje slová.Ak vás to aspoň trocha zasiahlo,dajte mi vedieť,môžeme porovnávať naše názory.
    Veľa šťastia!
    • Re: ...

      Kristen mám moc ráda, super herečka viděla jsem asi 75% jejich filmů. Ale tohle co tu vikládáš zní trochu psychopaticky *9*
      • Re: Re: ...

        mozna.. ae ma pravdu! :))
  • ...

    By the way, veľmi ma tu pobavil tento výrok: " Čau zlatíčka, vidím že jste zas úplně mimo!!!
    3. díl stmívání je už natočený nebo aspoň z části. Točil se zároveň s new moon. "
    Táto slečna si zrejme myslí, že je o krok vpred pred vami všetkými a ešte si dovolé povedať, že ste ZASA mimo. Tak milá ( už ani neviem tvoje meno). Predstav si, že Eclipse ešte netočia. Kristen sa momentálne venuje IBA The Runaways. Scenár k Eclipse sa už síce dokončuje, ale nič viac. David Slade, režisér, sa ešte ani poriadne nestihol stretnúť s hercami!!! Ale veľmi by ma inak zaujímalo( a ty by si mi to teda mala vedieť napísať, keďže si ÚPLNE v obraze) , ako prebieha natáčanie. Som skutočne napätá a čakám...
    • Re: ...

      mas pravdu, taky to sleduju na zahranicnich strankach. jak kristen tak rob nataci sve dalsi filmy. slecna nema moc prehled
      • Re: Re: ...

        Som rada, že som sa mohla podeliť o svoj názor na moju milovanú Kristen a ešte radšej, že sa našli ľudia, ktorých to oslovilo a ktorí zdieľajú, tak ako ja, moje nadšenie! :-)))
    • narzis

      Re: ...

      vsechny ty prspecky jsi mco hezky napsala s vetsinou souhlasima taky ji strasne obdivuju a obdivuju i jeji herecky talent malokdo dokaze tak dobre zahrat jako ona a to tak brzy jsem fakt z ni paf :)
  • akjojo

    Kristen

    Věřím, že je milá a dobrá herečka, ale vypadá hrozně ztrhaně a vyhuble... *9* *9*
    • destiny-hope.cyrus

      Re: Kristen

      v jednom časopise píše že se nerada smeje na fotografy a dela ze sebe vysmátou holčičku taklhe to rekla...muj nazor: je to super herecka umi to vsechno vyjadrit pohledem...jo a ma peknyho pritele:D<3
    • akjojo

      Re: Kristen

      A ty blond co nosívala by jí slušely víc, než ty hnědý. V tý blons vypadá svěžeji a né tak vybledle..... *5*
  • :D

    cete slyset dokonalej vtip??....
    ... Kristen Stwert je herecka!
    *1*
    • your-darling

      Re: :D

      fakt vtipný...vole,až dokážeš to co ona tak pindej...
  • nelmo

    JE nejlepšííííííí

    Kristen je ta nejlepší herečka jakou znám....ve stmívání byla úžasná pořád dokola se na ten film dívám....je prostě úžasná:)
    • pajushka009

      Re: JE nejlepšííííííí

      jj to máš pravdu Kristen je úžasnáá taky se na stmívání dívám pořád dokola a ještě mě to nepřestalo bavit *15* *15* *15* *15*
  • mew-c4

    No

    Zdravím
    Jsem známy spíše ve fanklubu britské herečky Emmy Watson. Jsem sem se dostal tak, že jsem si pustil upoutávku na STMÍVÁNÍ a zalíbila se mi tam ta herečka, a tak zkoumám zkoumám až narazím na Kristen.Má stejně roků jako Em. Ano je taky nádherná ale né tak ako Em, která i v běžném životě je pěkná holka. Kristen je dobrá herečka ale nelze říct, že nejlepší v současnosti *4* .S Em bych ji nesrovnával neb Em je podle mne zkušenější a neni horší než Kristen.Je pravda, že obě jsou super, možna však, že Kristen je len ochotna zahrát trochu ostřejší scény *4* *4* *4*
    Tolik MEW-C4
  • anca.trhla.anca

    Oslava

    Ahojiky:-D Newíte plosim někdo o její oslavě 19 Narozenin???:-D Jestli vůbec byla ňáká a zřebá ňáká fotka:-///Dikec dištak napište:-DMVVMR
  • filmy

    Čaute, vidím, jak tady básníte o filmu speak, tak kdo ho neviděl, odkaz je tu:
    www.warcenter.cz musíte se jen zaregistrovat. Jinak je tam těch filmů s Kristen vícero, právě stahuju Úkryt :D Doufám, že není zakázané sem dávat odkazy *4*
    • Re: filmy

      Jujky kolik ti je....?? já jen že se tam mohou registrovat lidi STARŠÍ 18ti let.... jako že mně neí 18... tak nwm.... *7* *7* *7* *7*
      • h.ank.a

        Re: Re: filmy

        A kdo řiká že ti musí být 18? *1*
  • ..

    Sice ji neznám osobně, ale přijde mi strašně sympatická. Ona není ta hvězda, která by rozdávala na všechny strany úsměvy, chodila denně na párty :) Ona je prostě taková, že se nerada ukazuje ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit