Přejít na výpis diskuzí

Kristína Peláková

OSOBNOST 28.12.2008 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Najlepsia pesnicka od spevácky Kristíny je Horehronie podla mna a tá sa mi najviac páci od nej
  • Luky1987
    Mne sa od tejto spevácky Kristíny pácia len dve pesnicky Horehronie a Pri oltári tie sú dobré
  • vse nej
  • Vše nejlepší k tvým narozkám kristý *14* *3* *4*
  • kirushka97
    Jedna z nejlepších a nejkrásnějších zpěvaček :3 Všechno nejlepší Kristinko *14* *14*
  • Ak je to pravda čo aj na facebooku je že chodí s ruským spevákom Dimom Bilanom,tak to není katastrofa pre nás ale i pre ňu po tom čo som o ňom si niečo prečítala.
  • Luky1987
    Otrasná spevácka, toto co nás postihlo je totálna katastrofa
  • ahoj aj ja mam znamenie lev haha *3* *1*
  • Taky Tě moc miluju,Kristínko... *14*
  • Kristínko ti si tak mladá a tak umíš nádherně zpívat *7*
  • kristina je dbra zpevazka *14*
  • mila kristinko mam te moc rada
  • je to ta nejlepší spevacka na slovensku
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :-) :-)
  • všechno nejlepší *3*
  • Všechno nejlepší =o)
  • všechno nejlepší k dnešním narozeninám přeji *4*
  • Kristína je nejlepší slovenská zpěvačka.Loni jsem byl dvakrát na jejím koncertě ve své rodné obci Vendryni a v Třinci a vůbec to nemělo chybu,bylo to jedno z nejlepších živých vystoupení,které jsem kdy zažil.Ostatní zpěváci totiž na živo vůbec zpívat neumí
  • ahoj
    kdy ude na slovensku náký koncert ale musí to být v okolí bojnic řekne mi někdo prosíííííííííím. *3*
  • ahojky jmenuju se lucka šilhárová a napsala jsem písničku:stále mi utekáš a já ta snažím sa dohnat nemm dost sil tak na teba tu počkám kedy sa mi konečně vrátiš ja som tu už dlouho a porat čekám na teba až sa mi oběviš pri dverach snov ja sem tak smutná ked tu nejsi ty tak sa mi prosím vrat a pozri sa mi do očí a povez mi že ma máš nalzaj rat čekala som dlouho a už nemam dost sil a nechávám toho a už odcházím.to je ta písen doufam že se ti bude líbit *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit