Přejít na výpis diskuzí

Kristína Peláková

OSOBNOST 28.12.2008 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • whitestone78
    Kdo dělal ten životopis? - to je vychloubání a né životopis - jestli je to celý seznam jejich úspěchů, tak to je víc než bída !!! životopis má popisovat její život včetně neúspěchů a pádů !!!

    Kdybych já spočítal svoje úspěchy, tak by si lidé mysleli , že jsem sestoupil z Nebe. Ale když k nim přidám i neúspěchy tak mě označí za šílence, blázna , a hříšníka... - je to tak !
  • AHOJKY kristýnka moc bych tě chtěl vidět jak spiváš? a třeba kdiby to šlo tak v Olomouci nebo v Lytovli si ted spivala a já tam nebyl? a když tak až bude čas přijdi zas budu moc rád když tě uvydím ,a taky bych chtěl fotečku stebou seš moc šikovná, a taky talent? *3*
  • ahoj kristýnka? a no ted si spívala v Litovly? a co kdiby si někdy zas zaspivala v té litovly? nebo Olomouc? moc rád bych tě viděl? a udělal si stebou fotečku?? seš talent? *3*
  • Kristina je proste uzasny clovek ma nadherny hlas a vsetko co robi je uzasne je to moje nej spevacka na Slovensku se Zuzi su proste nej nej osubyky co znam *3*
  • Diwa Swina to nás postihlo a nie Kristína s čistým hlasom a čistou dušou čo nás od Diwej Swini uchráni.
  • Kristínka ty si najlepšia speváčka na svete ktorú poznám maš dobrý hlas
  • Otrasna spevacka, toto, co nas postihlo je katastrofa. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj *16* *16* *16* *16* *16*
  • Kristína je nejlepší slovenská zpěvačka kterou znám je prostě nejlepší
  • Ona je prostě úžásná ! Krásná,přirozená,má skvělý hlas a hlavně umí dobře zpívat :)A má krásné písničky :)
  • kristina je super a jej pesnicka kde si ťa predstavim ja si ju pocuvam bo my to mamaha sa okludnit sa *14* a ja ju zboznujem
  • všecičko nejlepši a at maš nadale tak skvěle písničky
  • nekdo z lidi chce videt kristiny slovenske zivotopis stači napsat na gogle kristina zivotopis a kliknut na hnet to prvni
  • Wow
  • krista je velmi dobra hlavne se mi líbí ty její písničky kort pri oltary a horehroní
    *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3*
  • a ja si myslim ze kristina je dobra *3* ale chcela bi som vediet viac o zivotopise
  • OJE NEJOBLIVENEJŠÍZPĚVAČKA JE KRISTINA PELÁKOVA JE SUPER !!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • hej počua kristina,ja tež kristýna tašim sa na koncert v krnove *14* *3* *4*
  • Kristinko,kiedy będziesz miała koncerty w Polsce,by się tam w Tobie wszyscy zamilovali *3* *3*
  • Má skvělý hlas a navíc je krásná doufám,že bude ještě hodně písniček. *3* *3* Kristi držím ti palce jsi skvělá zpěvačka.! *3* *4* *15*
  • fandím kristine je super.... *15* *15* *15* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit