Přejít na výpis diskuzí

Kristina Pimenova

OSOBNOST 23.10.2014 
193 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • měla 180 komentu mít 62 komentu
  • Na to že je jí 10 let se mi zdá že má až moc make upu, ale jinak je božsky nádherná *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kristina je hezká holka a určitě bude i hezčí. *3* *3* *4*
  • Kubik
    Náhodou je to hezká holka neříkám že je nejkrásnější ale co ji ostatní píšou ??
    protože ji jen závidí a nemají na ni . *3*
  • Je fakt nadherna
  • Holčička je krásná, ale osobně bych malou holčičku do světa módy určitě nehodila. Na fotkách se nesměje, bůh ví jak to s ní dopadne. *9* No ale co čekat od ruské matky (modelky).
    Lidi co píšou, že není krásná jsou omezení a lidi co na ty omezené nadávají a neumí napsat ani slovo líbí, jsou omezení taky.
    • Lujzo máš pravdu *3* *3* *3* *3* *3*
  • jo a ještě něco sem vam chtěla řict vi ji pisete hnusně bez uražky ale jak by vam bylo kdyby vi ste byli ji v kristine a jak by vam bylo kdyby ste si to četli hhmmm *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Co jse to děje se všemy ???? neboco za 1. Jeto Mále Dítě a Ruské proty nechapavé"!!!! ještě jednou Ruské Dítě "!!!!!! Jeto Rusačká Neumí číst česky to by vám snád mohlo dojít ! Ona ani nikdo jiny Tu Nechodí žadny zpěvák "!!!!!! ty osobností tu jsou aby když se někomu líby aby se o něm něco dozvědělí ! ne proto aby četli pomluví........a kdyby ste bily chitří ták si to přečtete že tu
      nejsou vi to víte ale chcete věřít lží"!!! no ták se mý táhle kristina neliby aco jáko ??? hmmmm.....????? chceš vědět ják by bylo mě ? nevšímala bych si toho
      proč si mám všímat IDIOTU?????( NECHÁPU ) *7*
  • Jo nekdo ji mozna zavi ale ne všich ni bože
    nekomu se prostě nelyby a neznamena to že žarly jo tak se sklidněte
    zase to kdyz se ti nekdo neliby hned to znamena ze ji zavidi mely biste si očistit mozek "" To se vám nekdy nekdo nelibyl ???? a co znamenalo to že zavidite "??? Propáná ..."" Lídí Co Jí Zavidite Tět vam neco ŘEKNU co pak
    vi nemate vlastní osobnosti "?? co pak vi si ani nedokažete Věřít že taky něco DOKAŽETE?? "" akorat o něco pozdějí "?? i když ne začnete od 10letech to nezname "",, že TU šanci nedostanete a že ta vhodna chvíle nepříde "" To Jsou
    Keci """ MAlých Utahanců KDYBY ste si tu otazku položilý spravně uvedomily )
    biste si že ji nemate co zavidet ale žejí jen obdivujete jako já nelýby se my ale obdivuji jí jeji odvahou)""Víc si VĚŘ TE "" lidi
    • Bože. Z češtiny za 5? *13*
  • To je něco pro tebe Táňo!!
  • nekdo ji mozna zavidi ale já ne a ty nemuzeš vedet žeji všichni zavidi
    mame svoje osobnosti jaji osobně nemam co zavidet jemy taky takovych let jak jí
    a co zpívat dokonale a ona jen je modelka nic pro ti ni namam jen řikam svuj nazor proč si asi misliš že tu ti osobnosti jsou ??mě se nelýby a nenadavam jí
    a bože lídí ji nemusi zavidět když se jim nekdo nelyby víš tisi zase moc chytra
    na víc je na fotka zmalovana jak klaun a youtube kroutí zadkem v spodnim pradle
    a to jije 10let je na fotkach polovině naha možna lidi ji muzou zavidet karieru
    a ty trupky co rikaji zeje nejkrasnejší na svete proboha vsadim ze lídí videly holky jen ve svem meste a kolik tech mest je videla sem uz miliony holek co jsou mnohem hezčí nez ona y francesca capaldí ,,""""lidi proberte se a to kdybyste videli nekoho podobneho taki byste tak vivadely vsadim se že jo
    • Tynisthay máš pravdu
      9FE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit