Přejít na výpis diskuzí

Kristina Pimenova

OSOBNOST 23.10.2014 
193 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni co tu píšou že na ní nic nevidí že proboha je modelka v 10 atd.... twl je to hezka holčička a kdyby nechtěla být modelkou ani by dotoho nešla takže ona si to tak vybrala.... každý tu na ní nadává a závidí ji ale nedokáže to přiznat.... já ji taky závidím a nekecam tu o ní nějaké nesmysly
  • ma dobrou karieru to sice jo ale vubec nic se my nani nelyby neni škareda ale ani heska,, a neni nejkrasnejší a celem sv, miliony holek ,,jsou hezké aji i hezčí než ona ato že je Top modelka naznamena žeje nej na sv.Třeba Francesca Capaldi !!!!!!!! i proste holky muzou bit hezčí---- *7* *4* *****neni zrovna kočka ne toje obluda nic ji nezavidim blooood !!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Nelyny *15*
      • *15* Nelyby
        • Ty vypadáš jako Pítr Grifin
  • Kika je moooc hezká.Všichni jí jen závidíte..
    Neříkám že neznám nikoho hezčího ale je moc hezká,hubená... *5* *5* *5* *5* *5* *3*
  • hele vi vsichni nechte ji na pokoji jo je mala ale chce si uživat jako modelka tak at si uživa
    • Já jsem taky modelka a vede se mi taky dobře,uuivam si to ale myslím si ze je toho na ni moc....
  • Twl,co na ni všichni vidí!!???!!!!!Viděla jsem i MNOHEM HEZČÍ holčičky než je ona!!!
    • Já Teda né
    • náhodou ji jen závidíš *12*
  • niečo vám teraz poviem!
    to dievčatko má len 10 rokov a už je modelka? ale jej detstvo sa jej už nikdy v živote nevráti!!! *9* *9* *13* ved čo má s toho že je nejaká SUPERMODELKA *10* ??? peniaze,slávu? no a čo? a kde teraz zoberie sukromie? podla mna by kazde dieta malo zit zivot krásne a BEZSTAROSTNE! a nie s tym ze je nejaka super kráska. je to hrozne ako dnešní ludia zachadzaju s deťmi!!!!!!!!!! *16* *16* *10* *9* *9* *13* *13* *13*
  • Ona je iba taká nízka ?!
    Preboha !!!!
    Ja sa až divím že môže byť modelkou keď má iba 138 cm. Mne by bola asi po pás. Ona ma 10 a ja 9. Ja meriam 158-160 cm a ona meria 138 cm. Podľa mňa by nemala byť modelkou. Veď ona sa má ešte iba učiť a nie chodiť na módne prehliadky a fotenie.
    Podľa mňa je to proste len ( teraz asi urazím všetkých jej fanúšikov ) hlúpe malé decko. Áno ja viem ja som od nej o rok mladšia ale ja na rozdiel od nej chodím každý deň do školy a ona sa fláka po módnych prehliadkách. Takže ona má v hlave iba jednu veľkú figu.
  • Podľa mňa jej sláva stúpla do hlavy.
    • A podle mně tobě zase závist vždyť ji ani neznáš jestli bys takto odsuzovala všechny modelky všechny by byly namyslene asi víc než ty
      • Mne ja tak ľúto že niektorý ľudia sú taký tupí.
        Len poviem svoj názor a podľa teba jej už závidím.
      • Každý normálny človek povie že nieje najkrajšia na svete. A naviac ja nikoho neodsudzujem ale ak na nej nevidíš že sa omnoho zmenila od kedy je modelka.
  • nemám ji ráda sice je hezká ale nechápu jak může být top-modelkou v 10 letech mě je taky deset a vůbec nejsem modelka *16* *16* *16* *16* *9*
  • Na samom dele ya lyublyu tebya *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit