Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krasna ženska *14* *3* *4*
  • Děkuji vám za takové pochvali
    • Nauč se gramatiku a pak si hraj na Kristýnu.
      • nika1991
        ona jsi na kristynu-Leichtovou. nehraje.---------- *14* *14* *14* *14* *14*
        • Jaké jsi, snad si nehraje.A že je na pravopis tupá, to už víme. A to snad Kristýna takto tupá není.
  • Jak je možné, že se zde píše, že má hubenou postavu, to se uvádělo asi ještě před lety, ne?
    • Hubená není, ale baculatá určitě taky ne. Iva nebyla baculatá, jen taková později trošku oplácaná, Kristýna taková je především v horních partiích. Všimla jsem si toho když byla ve StarDance. Ona má ty výkyvy váhy. Je to tak rok,nebo dva, co dost zhubla a chvástala se, že má váhu jako když jí bylo 15. Výkyvy váhy. To bude možná i tím, že má problémy se štítnou žlázou. Někde to kdesi říkala anebo se hodně cpe a málo pohybuje *1*
      • Ten smajl měl být až na konci komentu.
    • A jakou má teď postavu, chytrolíne?
      • Co teď, raketo, ve Všechnopárty u K.Šípa v listopadu 2015 uvedla, že v Comebacku měla o pouhých 2-3 kg více. Tak co má být.
    • Snad mi nechcete tvrdit, že je tlustá, nebo plnoštíhlá. Je hubená, jen není vychrtlá.
      • Tak kdyby byla hubená, nemohla by v Comebacku hrát baculatou teenagerku Ivu.
      • Tak vychrtlá ani hubená není, je akorát.
  • nika1991
    *14* *14*
  • Text



    Kristýnko všechno nejlepší k narozeninám
    Dneska jsme vás viděli v cukrárně ve Mšeně
    Jste moc milá dívenka
  • Jste ta nejlepší herečka a osoba
  • Kristý, všechno nejlepší k dnešnímu svátku a nevíš jestli se bude natáčet Ohnivý kuře.
  • Nejlepší..
  • Krásná a talentovaná herečka.Podle mě je hodně nedoceněná.
    • To je naprostá pravda. Jinak, Kristýna je taky jedna z mála mladých hereček, která není hloupá, a tak se po jejím účinkování u pana Šípa ve Všechnopárty nemusíme chytat za hlavu, co že to tam předvedla. Ještě ten Kraus. Ale myslím si, že ani toho se bát nemusí. Ten vždycky dokáže dokázat, že dotyčná může být moc hezká, dobrá herečka, skvělá modelka, ale jak dojde na rozhovor s Krausem, tak je to konec *1*
  • 30 bych jí nikdy neřekla. Je to šikovná holka. Moc bych jí přála nějakou pořádnou roli ve filmu. A proč sakra taková krásná holka nehraje v pohádkách? Vysvětlí mi to někdo? To co obsazují do rolí princezen poslední dobou je hrůza. Tak ať se Vám ,Kristýnko daří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit