Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Kristynko,je pravdou ze jsi neteri od Martina Dejdara?Mimochodem jsi pekna herecka a ceskou kinematografii jsi jenom ozivila.Hodne uspechu v kariere.....jen tak dal *3* *3* *3*
    • Ne, není. S Martinem Dejdarem příbuzná opravdu není. Jen spolu hráli v Comebacku, roli neteře a jejího strýce. Lidi, jedna věc je film , druhá zcela odlišná život.
  • Ahoj si skvělá herečka ja myslela ze ti je 20let nic ve zlim *15*
  • Kristýnu mám jako herečku velice ráda. A vypadá velice dobře. Přeji všechno nej k narozeninám a mnoho dalších pracovních i osobních úspěchů :-)
  • No neke - už třicet?
    Tak teda všechno nej...
  • Ahoj,všechno nejlepší ke svátku :*
  • Je to výborná herečka. Je moje oblíbená.
  • Adriana z Cameback na Iva Pacovska má skvělou moda styl trendy máš krásny účes Nápsat vlakno třeba jsi s tvoji Tátou jste jen spolu abys k nám přijela já budu rozhodně překlapená bud hezkou postavu že určitě držiš dietu a já taky jsme 2 Hubený já se těšim že přijedeš do Varnsdorfu *14* *14* *14*
  • Ahoj Ivo Pacovska jsem tady já tvá Kamarádka jsi Užasná Kristýna Leichtová určite jsi je tohle tvoje Přezdívka já ty Odesilám k Zprávu Prahy jo Adriana Kocůrková Varnsdorf mě je17.let tvoje Kámoška děkuji vaši Zprávy Varnsdorf mohly jsme přespát tady a mohly se tady Seznamit s tebou Děkujem *4* *4* *4*
  • Na některých fotkách ti to sluší a na jiných ne.
    V Comebacku si fakt dorá "Ivuško" :D ale myslím si, že by si měla zhubnout! *4* *4*
    • Tak to máme ale úplně všichni.
  • Úžasná herečka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit