Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristuška

    Krisýnko chtěl bych tě sparřit a popovídat si stebou jaká jsi doopravdy jestli jsi jako Iva nebo jsi uplně jiná moc o tobě nevím a v tisku taky nejsi chtěl bych jet za tebou Kristuško moc tě zdravím ahoj *3*
  • luckav.cz

    Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k svátku *3*
  • MÁŠ SVÁTEK

    V TUTO SOBOTU MÁŠ SVÁTEK TAK TI PŘEJU HODNĚ ZDRAVÍ A MNOHO DOBRÉHO V TVÉM ŽIVOTĚ TVŮJ CTITEL
  • miluji tě

    miluji tě a myslím na tebe
  • Re: herečky chodí z herci

    ..máme taky hlavní rolY.. Au!
  • barca.barbuska

    Re: herečky chodí z herci

    *7* *7* S KÝM ČÍM !!! S herci ne Z KOHO ČEHO *15* *15* nejsm moc na češtinu, taky se pletu, ale tohle bije do očí *13* *13*
  • Mlufim Šéski

    Když už tady neustále opakujete své nabídky k sexu/vztahu/rande tak to aspoň dělejte tak, aby se to dalo číst, mám z těch hrubek omlácený oči.. *5*
  • herečky chodí z herci

    Nevím proč herečky musí chodit jen z herci a na nás uplně kašlou přitom jsme to my co chodíme na jejich představení bez nás by byli obyčejní lidé jako my ostatní takže v tom máme taky hlavní roly
  • MYSLÍM NA TEBE

    KRISTUŠKO MYSLÍM NA TEBE POŘÁD VEDNE V NOCI A CHTĚL BYCH SE STEBOU POTKAT A SEZNÁMIT SE S TEBOU MÁM TĚ RÁD VÍC NEŽ SI MYSLÍŠ *14* *14* *3*
  • hhh

    nevim jak sem se sem dostal, ale co příspěvek to perla *1* *1* jdu se podívat jaké příspěvky jsou u scarlet johanson *1* *1*
  • Kráska

    Přiznám se, že nejdříve jsem si jí v Účastnících zájezdu takřka nevšiml, líbila se mi ta blondýna. Herečka mě nezaujme jen tím, že ukáže své dvě přednosti. Chytla mě až v Comobacku, sice jsem jí považoval za starší než je, ale já u žen nikdy nedokázal správně odhadnout věk. Zaujala mě tím, že je nejen až nehorázně krásná, ale také přesvědčivá. Jen škoda, že nevím, jaká je její pravá povaha a ona to sen nejspíš nenapíše. Můžeme jen doufat, že si jejího talentu všimnou režiséři. Jiří Strach by jí určitě mohl nabídnout skvělou roli.
  • xx

    Proč herečky musí chodit jen z herci a né znormálnimi lidmi v čem jsme horší než herci jinak na tebe myslím deně
  • Re: Re: e-mail,icq,skype,lide

    ahoj napíšeš mi to na email tu její adresu??? *4*
  • Ahoj Kristýno

    Ahoj Kristýno si nejlepší na světě jsem do tebe blázen nejlepší jsi v Comebacku mám všechny díly jsi překrásná v Účastnících zájezdu napiš mi prosím na email zatím ahoj Honza *14*
  • Re: bebe

    to ja taky
  • bebe

    Ahoj Kristýnko velice tě fandíme a doufáme že vyhraješ anketu Anno 2009 zpozdravem bebe
  • hellraiser

    Re: Re: Re: Re: e-mail,icq,skype,lide

    Nevim, co je ti k smichu, navic kdo chce, tak si to stejne zjisti *3*
  • Re: Re: Re: e-mail,icq,skype,lide

    no to byste jí vážně měli rádiiiii *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • hellraiser

    Re: Re: e-mail,icq,skype,lide

    Prezdivku na lide.cz znam taky, ale fakt je lepsi to sem nedavat... *4*
  • Re: Re: e-mail,icq,skype,lide

    Jestli to opravdu znáš,tak to sem fakt nedávej,to bys jí opravdu nepomohl,je to tu skoro samý magor..neříkám,že bych se s ní nechtěl nějak na úrovni pobavit,ale co je moc,je moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší