Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Fuitová-Nováková

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona a Oskar

    JJ,ona a Oskar,snad to dá do hromady,Oskar jí má faktyš rád
  • Krystině

    zdarec zajímalo by mě jestli se v ordinaci konečně odváže a začne si něco s Oskarem.On je sice takový střeštěný,ale hrajou tam manželé já vím že to udělala jenom kvůli Kimovi,ale ona se k Oskarovi chová jak JEPTIŠKA. *1*
  • Letiště

    Ahoj,já jsem se s ní osobně setkal na letišti Praha-Ruzyně ale jenom jsem ji pozdravil a šel dál.
  • pozvánka

    Pokud by jste chtěli tuto herečku vidět, sledujte program divadla A studio Rubín, kde pravidelně hraje v představení Zlatý prsten Jana Třísky.
    Sledujte tedy www.astudiorubin.cz kde je podrobný program. Navíc tam najdete v sekci Divadlo - Repertoár - Zlatý prsten Jana Třísky i anotaci a fotky k tomuto představení.
    • Re: pozvánka

      nevíte ,jestli ted s nekým chodí ???
      • Re: Re: pozvánka

        Kristýnka je už vdaná *4*
        • Re: Re: Re: pozvánka

          Nevíte náhodou prosím vás jestli teď s ní nebyl někde rozhovor? Nutně to potřebuji vědět kvůli jedné věci.. Myslím že možná v nějakém tv magazínu nebo tak.. Budu moc ráda, když mi někdo odpoví. Děkuji předem.
  • 26.MŠ

    Ahooooj...fandíme stále všichni pod Ještědem,čím dál míň se vidíme.Pusu Tvoji obdivovatelé a láskonoši!Brou *4*
  • Kristýna

    Moc zajímavá slečna.. Už v Pelíškách jsem si ji oblíbil a dělá mi ohromnou radost, že se vyvíjí v krásnou a upřímnou herečku, aniž by se musela exhibovat v bulváru nebo hloupých komerčních pořadech. Ta Růžovka - já vím *7* Ale stále je to lepší než jiné pitomosti. Držím Ti palce, ať ti to dál vychází, Kristýno. Pozdrav od strýčka Bohouše z LB. *3*, se kterým jsem o tobě několikrát mluvil..
  • Kristy

    Ahoj Kristy, musím uznat,že mám velikou radost z tvé slibně se vyvíjející kariéry. Moc Ti fandim a přeju hodně štěstíčka a hromadu dobrých přátel, bez kterých to podle mně nejde! Měj se fajn a zas někdy. čau Krééča
  • kocka

    Ahoj kristynko, nejses nahodou lesbicka??:) ses kocka *14*
  • Nekrásnější herečka

    Jednoznačně nejkrásnější (nejen) česká (nejen) herečka..Právě se na ni dívám v Růžovce a nemůžu od ní otrhnout oči.. A dokonce i dobře hraje;) Doufám, že ji uvidím co nečastěji, z Geislerové a Vilhelmové se mi už dělá mdlo...
  • Zamilovanej :o)))

    Podle mě nakrásnější česká herečka, hrozně mi připomíná Juliette Lewis - nejkrásnější světovou herečku... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit