Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Peterková

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi ve finálové 12 ta nejlepší ze všech zpíváš úplně nádherně, máš takovej příjemnej hlas. konečně něco co se dá poslouchat.
  • Nej

    Kristýnko, ty jsi ze všech nejlepší.
  • Hrozně moc jsem ti fandila.Hrozně krásně zpíváš.Je škoda,že jsi vypadla,ale doufám,že v nejbližší době vydáš cd.Odepiš prosím na můj e-mail.Dík tvoje fanynka Lucka
  • Nechybí vám tam náhodou ňejaké informace?!
  • to je kočka
  • hellraiser
    Kristýnko, obrovská gratulace k tak významnému životnímu kroku, jakým je svatba...hodně štěstí nejen v pracovním, ale hlavně v osobním životě! *3* *14* *5*
  • je super
  • Nejhezčí budoucí pilicistka

    Dle mého názoru je Kristýnka nejlepší a nejhezčí slečna z prvního a druhýho kola Česko hledá SuperStar. Nechápu osobu, která Kristýnce může napsat "Čupko". Jo, anonymita v Internetu se dá zneužívat. Pochybuji, že by to Kristýně ta osoba řekla do očí!!! Doufám, že Kristýna bude druhou českou superstar, jelikož má pěkný hlas. Strašně ji fandím. Už proto, že studuje Policejní akademii, což je můj sen, stát se policistou, ikdyž to neznamená, že když ji Kiki studuje, tak se musí policistkou stát.
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBILA SES MI V SUPERSTAR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A ÚSPĚCHY VE ZPÍVÁNÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
  • Jseš dost suprová na rozdíl od některých policajtů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit