Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Peterková

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc na superstar nekoukam, ale zrovna tebe jsem videl zpivat a byla jsi jasne nejlepsi...
  • Umis delat mimiku
  • Caués Kristy, víš co jsem zjistila? Že si pěkná holka- tzn. nejhezčí z celé Superstár a doufám, že se dostaneš alespoň do první trojky, ale nevim nevim, konkurence je dost silná! A držim Ti pěstí štěstí! ¨'''¨
  • Jses nam strasne nesympaticka a cela nase trida te nesnasime doufame ze vypadnes hned priste nebo v nejblizsi dobe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ !
  • :-(

    Vypada jako od tyce. Lacina, nemastna a neslana, tudiz nezajimava.
  • =(

    No tak nebudu tady nadávat,to fakt nemam ráda a prijde mi to jako docela srabárna,když asi tak třičtvrtě lidí by to tý dotyčný osobě ani nedokázalo říct do očí...Ale chtěla jsem jen říct,že si myslim,že se do týhle soutěže dostala z větší části kvůli tomu jak vypadá a ne kvůli tom jak zpívá,protože to fakt neni nic pro mě,ale uznávam,že se prostě nemlže líbit každýmu!!
  • Ty jsi nej

    Chci říct, že kristýna neměla vůbec vypadnout, že je to omyl. Ona je prostě nejlepší ze všech. Je to SUPERSTAR.
  • Kristýno,moc jsem ti fandila.Jsi fakt dobrá!
  • škoda

    Tohle je velká škoda!!!Sice policajty nemůžu ani vystát,ale takhle krásně zpívající cajtku bych asi dopryč neposlala:)Nechápu,co se stalo,že vypadla.
  • český národ nemá mozek..

    Ahoj Kristýnko, vůbec nechápu co máme tady za lidi máš jeden z nejlepších hlasů z celé desítky..a měl dávno vypadnout Foret nebo Jankovič a co ta NOsková tam ještě dělá, má hezkej ksichtík a to je vše..ty budeš slavná i bez titulu superstar..snad o tobě ještě uslyšíme...měj se pěkně Terík...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit