Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Křížek

OSOBNOST 4.11.2008 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Láďa Křížek je určitě dodnes nedoceněným zpěvákem a skladetelem, "jeho" deska Anděl na útěku, kterou natočil společně s kapelou Kreyson je do dneška bomba. Všude, kde působil, Citron, Vitacit, Kreyson, tam všude obohatil tehdejší hudební scénu o poctivou muziku.
  • čau lidi!křizek ume zustane nej vzdy kdyz si pustim posledni barcu tak me nabiha husina proste uzasny .jen doufam ze nekdo usporada konzert na jicinsku kde by mohl lada byt bud v kreysonu nebo ve vitacitu .Lado drzim palce jsi stale dobrej metlos ! *1*
  • nechapu proc nezpiva pan Krizek dal,porad by byl jeden z nejlepsich.Je to velka skoda.Me se moc libilo i kdyz zpival s brachou.Kdyz jsem videla serial dlouha mile,tak jsem si hned rekla,TO BYL HLAS.Aspon nejake nove CD prosime.
  • danavachova

    přidejte se

    přidejte se ke mě-všichni, kteří jako já by jste Láďu rádi slyšeli v nových písničkách.!!On je má-některé i nahrané.Nevím proč je nevydá i pro nás ostatní?Tak ráda bych ho slyšela.chtěla bych
    zjistit jak mu pomoct a v čem je problém? Jeho talent je geniální a je škoda ho nechat ležet ladem.Pojďte ho se mnou vyhecovat,podpořit,donutit ho,....prostě něco!Láďo - tu odpověď nám dlužíš?! ahoj dana
    • wildemay

      Re: přidejte se

      souhlasím
  • Prodám CD

    Prodám CD Síla návratů. Cena dohodou.
  • Metaláci

    1.pětka českýho metalu (zpěváci):
    Křížek
    Střihavka
    Doležal
    Vojtek
    Toužimský
    • Re: Metaláci

      Mistr Brichta se bohužel nevešel...
  • narozeniny

    Milý Láďo
    Všechno nejlepší k Tvým narozeninám
    Přeji hodně štěstí,zdraví
    jak v osobním životě tak i ve své profesi.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • <3

    Vzdy bude jedinym vzorem a tim nejlepcjesim zpevakem<3
  • kraken

    Ladislav Křížek

    Křížek je nejlepší český zpěvák *1*
  • kozogirl

    hmm

    dobrej typek nooooo *3* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit