Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Křížek

OSOBNOST 4.11.2008 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeste dnes se mi o Vas zda
  • http://www.ladakrizek.com/novinky/567-lada-krizek-a-kreyson-zahaji-letosni-rocnik-festivalu-masters-of-rock.html
  • Láďovi velké Díky!!! V sobotu jsme byli na jeho koncertě v Jindřichově Hradci, úžasná záležitost. Tento koncert jsem dala bráškovi k narozeninám a vyplatilo se. Je vidět a hlavně slyšet, že je chlapec zpátky. Jen tak dál mooooc Ti to přejem a další koncert si nenecháme ujít.
  • ládo všechno nejlepší k vašim narozeninám vám přeje fanynka zdena
  • Jak se se jmenuje jeho sin Laďovo?
  • fenomenalni Lada a Kreyson,vždy dojemne a ze života pisničky prostě famozni
  • Ahoj Lado pamatuju si jak si hral s vitacitem a v citronu a tet hrajes v Krejsonu mas dobre pisnicky zato tet stoji citron za prd.
  • Všechno nejlepší k svátku!!!!!! *1*
  • Ladislav je opravdu fenomenální zpěvák. Velmi se mi líbí i jeho texty, které na rozdíl od jiných rockerů jsou láskyplné a jsou poselstvým dobra. Anděl na útěku je nádherným nadčasovým dílem a i spousty písní z jiných desek. Katastrofou pro jeho kariéru je Zlatý chlapec a Damiens, tam totiž ztratil nejvíce svých opravdových rock a metal fans, kteří špatně odpouštějí podobné úlety ke komerci. Jsem moc a moc rád, že Láďa dal zpět dohromady Kreyson a Vitacit! Přeji mnoho úspěchů! Láďa je u nás pro mě č.1. Na rozdíl od jiných"zpěváků" v našem showbyznisu opravdu umí!!!!!!! *3*
  • Lada ma charizma a talent-to mu nikdo neveme!!Chtělo by to koncerty-hned bych se učastnila *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit