Přejít na výpis diskuzí

Kurt Cobain

OSOBNOST 31.12.2006 
467 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoda ho fakt Kurta byl dobrej
  • Škoda ho...
  • Jak někdo může dát Kurtovi dislike?? *16* *8*
  • Kurt, tobyl pan zpevak a Pan Muzikant, Hodne Lidi Te tu Ma moc rado a hodne lidem chybis, Kurte
  • tak jako nechci nějak schazovat toho, kdo si dal tu práci s tím, že napsal ten popisek, ale chtěla bych upozornit na to, že rozhodně neni potvrzený to, že se zasebevraždil, protože celý vyšetřování bylo podplacený a teď když po letech ty vyšetřovatelé o Kurtově případu mluvili s veřejností, tak většina potvrdila, že je Courtney přinutila podepsat to, že budou mlčet a jí z vyšetřování vynechaj.A pokud se jedná o můj názor a co jsem si tak všimla názor fanoušků obecně tak si myslím, že ho zabila Courtney, respektive, že někoho najala
  • myslim ze by bylo něco ho poznat osobně podle mě to byl jeden z nej zpevaku co kdy svet moh zaziti na kytaru byl genialni jednoduchy chords a jeho talent xD a vznikla z toho NIRVANA škoda ho moh slozit jeste mnoho veledíl
  • miluju Kurta Cobaina je nadherny kez by jsme byly spolu miluju ho a miluju jeho pisnicky kazdou noc placu o Kurta fakt ho miluju *14* *9*
    • Já tě naprosto chápu, touhle zamilovaností k němu si v určitém věku prošla snad každá druhá holka *2* ale to přejde, neboj.
  • .snoopy.
    Dnes je to 18 let :(
  • kurt foreeeeewer!!!!!!!
  • Nirvanu posloucham 20 let a nikdy me neomrzela a neomrzi.Cose tyce k jeho sebevrazde?Nikdy neuverim ze to udelal!!To co dokazal v pankrocku,nebude nikdy prekonano!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit