Přejít na výpis diskuzí

Kurt Nilsen

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kurt Nilsen zpívá pěkně, světovou Superstar bezpochyby je, jenom by nemusel spousty písniček přebírat z originálů a opičit se. Svůj skvělý hlas musí trénovat a stavět na originálech, pak se to bude jinak poslouchat.
    • Nesouhlasím. Kurt je jeden z mála zpěváků vyhravších v Pop Idol, kteří ještě před začátkem své kariéry sami skládali písně jakožto plní autoři hudby i textu. Již první píseň, kterou Kurt v soutěži použil, byla celá jeho - název Hate how you say goodbye. Jeho další písně My street a Never easy se staly v Norsku legendou (a nejen v Norsku). Podle mého názoru je to jeden z nejlepších autorů i zpěváků světa. To že přebral a přezpíval kupříkladu songy She is so high nebo Beautiful day od U2 podle mého názoru dané písně jenom pozvedlo o úroveň výš. *3*
  • Je BOŽÍ

    Kurt Nielsen je boží zpěvák !!! A to že má mezeru mezi zubama je uplně jedno je moc pěknej a je veliká škoda že je na mě moc starej *14* *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14* *14* A hlavně neumím Norsky *9* *9* *9*
  • ivaviva

    KURT NILSEN

    JE BOŽÍ !!! MILUJI JEHO PÍSNIČKY .FAKT JE TO JEDNIČKA !! *4*
  • javancurova

    Kurtík

    Krásnej chlap,nejradši mám písničku Country music. *14* *14* *14* *14*
    • Re: Kurtík

      jj,ta písnička je skvělá *3* *14* *14* *14* *14* *7* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • javancurova

    Kurt

    Njn , typický Nor na první pohled , je sympaťák ,určitě to dotáhne hodně daleko, jeho písničky nemají chybu (samozřejmě můj nejoblíbenější zpěvák)
  • Lol

    a co ty zoubky? :D *1*
    • Re: Lol

      nemám co dodat *14* *3* *1* *1* *1*
    • Re: Lol

      sexy ne ? ! :D
  • s

    myslím ze o nem za pár let ete hodne uslysíme je to fakt talent hlavne jak nazpíval písnicku beautiful day od U2 *4*
  • :HLASOVÁNÍ:

    jaká je vaše nej písnička? Samo že od něj... :D
    • Re: :HLASOVÁNÍ:

      no, podle mě je i cd "I" nejlepší co vydal.. nemyslíte?? jinak písnička "She°s comes" je mazec... *3*
  • :)

    Kurt je v pohodě vzhledově..ale hlavně..je to úplně boží zpěvák..tento chlap má mega úúúžasný hlas...prostě je to Dar s velkým D..přeju mu velkou kariéru...je to VELKÝ TALENT
  • zrzek

    njn zrzek *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit