Přejít na výpis diskuzí

Kurt Nilsen

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kurtík je supeeeer!!!!
  • Kurt

    Kurte Nilsene přeju ti z celého srce mnoho štěstí jak v kariere tak v osobním zivotě.Mám tě moc ráda a spolu s Bonem Voxem jsi ten nejlepší spěvák na světě.Posílám velkou pusu. Martina
  • super

    Ten jeho hlas je opravdu úžasnej.Talentovanej kluk!!!!!!Bravo!!!!!!!!
  • Kurt

    Kurt je prostě dokonalý. Nádherný hlas, obrovské charisma, velký sexapel. Velmi přitažlivý muž. Mám jeho album A part of me, je nádherné ! Sháním videoklid Never Easy-pokud někdo víte kde ho najít napište mi prosím . Díky
  • nej nej nej

    Stal se superstar naprosto po právu,neslyšela jsem nikoho s lepšim hlasem,nebo dokonce většim rozsahem a krom toho jeho si lze vážit i jako neskutečně charakterního člověka,což se o většině jinejch ani zdaleka říct nedá.A vůbec nepřehánim,když tvrdim,že on mi změnil život a to ne málo.Krom toho,že jsem čirou náhodou našla nejlepší hudbu pro moje uši,musim říct,že se chystám cestovat na sever a ne jen tak ne chvíli.Napadlo mě to už dřív,ale kuráž a vetší motivaci,mi přinesl až Kurt.Děkuju moc,vděčim ti za hodně,protože se vypravim do těch pravej podnebních podmínek pro mě,Jsi absolutně skvělej a to mi nikdo nevezme!!!
  • javancurova

    Kurt

    Njn , typický Nor na první pohled , je sympaťák ,určitě to dotáhne hodně daleko, jeho písničky nemají chybu (samozřejmě můj nejoblíbenější zpěvák)
  • kurt-muj milovaný

    KURT NIELSEN JE OSOBA JAKÁ ŽÁDNÁ JINÁ NENÍ
  • s

    myslím ze o nem za pár let ete hodne uslysíme je to fakt talent hlavne jak nazpíval písnicku beautiful day od U2 *4*
  • god dag

    Hei Kurt Jeg onske deg lykke til o alt godt i liv.Takk skal du ha.Ha det bra kanskje pa opptreden pa gjensyn :o)
  • zrzek

    njn zrzek *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit