Přejít na výpis diskuzí

Kurt Nilsen

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kurt je nejlepšííí

    Tak tenhle chlap mě vážně dostal:)) Má naprosto dokonalou barvu hlasu+ten jeho dětsky roztomilý úsměv:) nesnáším lidi, kteří říkají, že má hrozný vzhled... pokud někomu záleží poze na tomto, tak je mi jich upřímně líto a vzkazuji: zamyslete se nad svým primitivním životem a otevřete oči! :) jsou to fakt tupci:)
    • Re: Kurt je nejlepšííí

      Podle mě je Kurt na tom vzhledově naprosto skvěle,a to že má díru mezi zubama,to je právě to co dělá jeho úsměv tak smyslným *1* Podle mě jsou Norové nehorázně sexy *14*
  • Kurt je nejlepsi zpevak jakeho znam a taky nejkrasnejsi
  • Kurt Nilsen

    Kurt je nejlepší zpvěták mám jeho obě cd je prostě nejlepšííííí!!!!!!!!!!!!
  • Dírka mezi zubama

    Zpívá moc moc moc moc nádherně!!!!!!!!!!! JE SEXY CO????????:)
  • hvezda

    Kurt je nej zpevak na svete!!! Je to vazne hvezda !
  • :HLASOVÁNÍ:

    jaká je vaše nej písnička? Samo že od něj... :D
    • Re: :HLASOVÁNÍ:

      no, podle mě je i cd "I" nejlepší co vydal.. nemyslíte?? jinak písnička "She°s comes" je mazec... *3*
  • Lol

    a co ty zoubky? :D *1*
    • Re: Lol

      nemám co dodat *14* *3* *1* *1* *1*
    • Re: Lol

      sexy ne ? ! :D
  • Kurt Nilsen zpívá pěkně, světovou Superstar bezpochyby je, jenom by nemusel spousty písniček přebírat z originálů a opičit se. Svůj skvělý hlas musí trénovat a stavět na originálech, pak se to bude jinak poslouchat.
    • Nesouhlasím. Kurt je jeden z mála zpěváků vyhravších v Pop Idol, kteří ještě před začátkem své kariéry sami skládali písně jakožto plní autoři hudby i textu. Již první píseň, kterou Kurt v soutěži použil, byla celá jeho - název Hate how you say goodbye. Jeho další písně My street a Never easy se staly v Norsku legendou (a nejen v Norsku). Podle mého názoru je to jeden z nejlepších autorů i zpěváků světa. To že přebral a přezpíval kupříkladu songy She is so high nebo Beautiful day od U2 podle mého názoru dané písně jenom pozvedlo o úroveň výš. *3*
  • kutr nilsen

    JE PROSTĚ NEJLEPŠÍ,NEJKRÁSNĚJŠÍ,NEJTALENTOVANĚJŠÍ ČLOVĚK NA CELÉ PLANETĚ.TY CO O NĚM TVRDÍ ŽE SE JIM NELÍBÍ A PODOBNÉ ŘEČI MU AKORÁT JEN ZÁVIDÍ.MĚ SE MOC MOC LÍBÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A TA MEZERA MEZI ZUBAMA HO DĚLÁ VÍC SEXY!
  • KURT

    ABYCH NEZAPOMNĚLA TY CO O KURTOVI ŘÍKAJÍ ŽE VYPADÁ HROZNĚ ATD. JSOU JEN UBOHÝ MAGOŘI KTERÝ KURTOVI ZÁVIDÍ A NIKDY NEBUDOU TAK KRÁSNÍ,TALENTOVANÝ A NIKDY NEVYKOUZLÍ TAK SEXY ÚSMĚV JAKO KURT!!!!!!!!!JÁ HO PROSTĚ MILUJU!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit