Přejít na výpis diskuzí

Kurt Nilsen

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kurt-muj milovaný

    KURT NIELSEN JE OSOBA JAKÁ ŽÁDNÁ JINÁ NENÍ
  • god dag

    Hei Kurt Jeg onske deg lykke til o alt godt i liv.Takk skal du ha.Ha det bra kanskje pa opptreden pa gjensyn :o)
  • peknej neni ale umi zpivat
  • Kurtíček

    Všichni o Kurtovi říkají jak není pěknej ALE pro mě je to ten nejhezčí chlápek pod sluncem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • nej nej nej

    Stal se superstar naprosto po právu,neslyšela jsem nikoho s lepšim hlasem,nebo dokonce většim rozsahem a krom toho jeho si lze vážit i jako neskutečně charakterního člověka,což se o většině jinejch ani zdaleka říct nedá.A vůbec nepřehánim,když tvrdim,že on mi změnil život a to ne málo.Krom toho,že jsem čirou náhodou našla nejlepší hudbu pro moje uši,musim říct,že se chystám cestovat na sever a ne jen tak ne chvíli.Napadlo mě to už dřív,ale kuráž a vetší motivaci,mi přinesl až Kurt.Děkuju moc,vděčim ti za hodně,protože se vypravim do těch pravej podnebních podmínek pro mě,Jsi absolutně skvělej a to mi nikdo nevezme!!!
  • Kurt je typickej severskej chlap: pěknej.
  • beru ho

    Je dobrej, ale není nejlepší! Více než k jeho fanouškům patřím k fandům Willa Younga. Ale i tak se mi od Kurta líbí písnička Smell the Roses a to ukrutně! U mě sice nikdy nebude číslo 1, ale na 2 se možná vyšplhá. Fanděte mu, ale i Willovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • hello

    hello Kurte my name is Ashley Fuller Olsen.
  • Kurt

    Kurt je prostě dokonalý. Nádherný hlas, obrovské charisma, velký sexapel. Velmi přitažlivý muž. Mám jeho album A part of me, je nádherné ! Sháním videoklid Never Easy-pokud někdo víte kde ho najít napište mi prosím . Díky
  • Kurt,jsi prostě nejlepší!!!!!!!!!!!Zbožňuju Tě!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit