Přejít na výpis diskuzí

Kyle Gallner

OSOBNOST 31.3.2007 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FanynkaSMG
    Kriminálka NY
    3. série
    8. Důsledky 10. Sladkých šestnáct 15. Skryté kosti
    4. série 17. Stvořeni pro vraždu
    19.sobní faul
    20. Taxi
    6. série
    17. Kotlík zlata
    Zdroj: http://www.serialzone.cz/osobnost/kyle-gallner/#detaily#ixzz39jRxa3oz
  • FanynkaSMG
    3. série
    8. Důsledky
    10. Sladkých šestnáct 15. Skryté kosti
    4. série
    17. Stvořeni pro vraždu
    19. Osobní faul
    20. Taxi
    6. série
    17. Kotlík zlata
    Zdroj: http://www.serialzone.cz/osobnost/kyle-gallner/#detaily#ixzz39jRxa3oz
  • Hele, v jaký sérii a díle hrál v CSI NY? :-P
  • Zdravím, nevíte někdo, kde by se dal stáhnout ten film Cougars, Inc. ? :-P Díky :-P
  • lucie.oppolzerova
    2. série

    7. Kudrnatá holka *4*
  • on je proste nejlepsii *14* skoda ze nehraje ve vice filmech
  • nevíte někdo v jakim díle zběratelů kostí hraje ?? děkuju *4* *14*
  • tam byl nejvíc, sice byl v celim filmu asi 10 min. *1* ale byl tam sexy *14* a nenávidim jennifer *16* *10*
  • na některejch fotkách je boží, já si myslim že takový ty retardovaný vlasy mu dělaj maskéři atd.. protože na premiéru a na rozhovory jde a je úpně normální a takový ty psichopatický role k němu prostě sedí *1* *3*
  • skus se podívat na bacha kouše, tam je úpně úžasnej... nebo v nádherných bytostech.. *16*
  • jako já naprosto nechápu jak mohla sežrat někoho tak sexy *14*
  • já si taky myslim že vypadá jako Edward, ale on je o hodně lepší *14* a jako Colin Gray byl nejlepší *1*
  • machyy
    jako herec je dobrý, předvádí slušný výkony, ale nechápu, jak se vám může líbit jako kluk. Navíc všude hraje samé psychopaty
  • V tom filmu sem si ho zamilovala ale ta píč. ho musela sežrat *1* *13* :D
    miluju emo rock - či co to tam byl *1* já sem taky emo x punk *1*
  • andy2211
    Stejně je všude dokonalej. Cherry naprosto luxusní *1*
  • andy2211

    Hehe

    Já si teda nemůžu pomoct, ale mně připomíná Edwarda :D Né všude, ale někdy opravdu dost :)Nezdá se vám? ... Takže Team Kyle :D ... A těžko říct, kde vypadá nejlíp, ale vede u mě Connecticut, Veronica Mars a bacha kouše :)
  • To je ale zděs !!!

    Jak se vám může někdo takový líbit ?? Tak to nechápu, on není ani trošičku pěkný !! *13* *13*


    No a jedinný film který me s ním pobavil byl hrůza v Connecticutu jak tam zvracel tak to mě dost pobavilo a ůplně jsem se začala smát no prostě 3mi slovy JE TO ZDĚS!!
  • helenienkha

    :-)

    dokonce hraje i v Odložených případech.....je sladkej... *14*
  • dra

    :-)

    všechno nejlepší :-).....přeji hrozně moc filmových a seriálových rolí, at je na co se koukat...takže ještě jednou všecičko nejlepšííííííííí.....moci nky moc tě zbožnuju :-)
  • crazy-x

    Re: Re: kyle Gallner Miláček

    naprosto s tebou souhlasím =) aspoň někdo si vspoměl *1* 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit