Přejít na výpis diskuzí

Kylie Minogue

OSOBNOST 31.12.2006 
138 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Dobrá speváčka 

  • Teba by som zatvorila za hanobenie kultury. Ked mas nieco proti celebritam tak asi im zavidis ich slavu a peniaze. Hudba a filmy patria k nasmu zivotu, bez nich si neviem zivot predstavit, no a prave to nam zabezpecuju nase celebrity. Co sa tyka vizoru, chcela by som ta vidiet ked tak vies kritizovat ludi, mozno by som zhrozila keby som ta videla. Uz tvoje samotne meno mi je totalne nesympaticke. Nepoznam ta a ani by som ta poznat nechcela, pretoze musis byt strasne zly clovek.
  • Ahoj, myslím si že kylie by měla být jedna z nejlepších zpěvaček opravdu výmečný hlas moc pěkně se poslouchá zdá se že i dobrý člověk
  • dost dobře zpívá mohla by klidně být královna popu *3*
  • Luky1987
    Ahoj pool, už jsem ti dal taky like *1* *4*
  • dej me like lukyne ja uz jsem ti ho dal
  • Luky1987
    Presne, Kylie Minogue je hezká, sympatická a dobrá zpevačka
  • kylie je hezka a sympaticka nemá chybu je svudna a chytra
  • Luky1987
    Kylie Minogue je kočka a velmi dobrá zpevačka, vubec není škaredá ani nesympatická
  • Luky1987
    Kylie Minogue je dobrá zpevačka nechápu, co proti ní máte
  • V žiadnom prípade to nie je krásavica
    A ani nie je pekná
    Vypadá ako Madonna!
    Je škaredá a nesimpatycká.
  • Jestli totálně blbý nejsi ty *16*
  • Je totálně blba
    *16* *16* *16*
  • V životě jsi nepracovala pikuva cizácká zavřít tě do koncentráku za tvou kulturu ,aby jsi neopluzovala v nějaké zkažené FRanciji jsi už ted kost a koža vychrtlá jak ludra.Zavřít i Monackou knížecí vládu která dává českým zlodějům utočistě ze zlodějen milionů o které okrádají lidi.Viz Retych

    Brachtl Antonín proti celebritám
  • http://www.hudbaprotebe.cz/component/content/article/5-zahranicni-zpevaci/901-kylie-minogue-love-at-first-sight.html
  • The all the best *14* *14* *14* *14*
  • Všetko najlepšie!!!!!!!!!!!
  • Všechno nejlepší k narozeninám, Kylie :)
  • Přeji všechno nejlepší at se dále v kariéře popu daří stejně dobře jako dosud přeji splnění všech tajných snů. *3* *3* *14* *4*
  • *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit