Přejít na výpis diskuzí

La Toya Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: songy od LaToyi

    aha, no koncerty a vystoupení máš na You Tube. to opravdu máš její knížku? No, La Toyu poslouchám asi tak přes 2 roky. a ty?
  • Re: Re: songy od LaToyi

    Jo aha aha.No řeknu ti že love talk je nic moc no,ale to He Is Preteder(název v minulim příspěvku sem napsala špatně)je fakt dobrá písnička *14* .Já mám od ní jenom těch 6 písniček:Camp Kutchi Kaia,If You Feel The Funk,He's Preteder,Love Talk,No More Drama,Privatr Joy a ještě I Don't Play That *1* .Chtěla bych od ní koncerty videa atd.knížku jednu od ní mám *1* .Hele a jak dlouho jí posloucháš?A jak si ji poznal(samozdřejmě né osobně *15* )?
  • Re: songy od LaToyi

    jo je to moje nej zpěváčka! mám všechny songy které jsi napsala kromě Love Talk,
    He is Predent.
  • songy od LaToyi

    No mám If You Feel The Funk,He is Predent,love talk,no more drama,pak ještě jednu co spívá s Majklem paj ještě nějakou s toho jejího alba jmenuje se to nějak I Dont Play myslim.Pak ještě jednu,ale to už si nepamatuju *9* !Hele ty máš od ní hodně písniček jo?Hele já chci taky!Jak dlouho posloucháš LaToyu.To je tvoje nej zpěvačka *5* *1* *14* ?
  • Re: Re: Re: Re: Re: jkrjk křukbž

    jaké máš od ní songy? já dost hodně dokonce i ze Startin Over!
  • Re: Re: Re: Re: jkrjk křukbž

    Jo aha.No ,ale takový veliký na google nejsou *10* .Nojo písničky od ní mám no.Ale jenom 5.To víš no ona nemá takovej velikánskej ůspěch. *9*
  • Re: Re: Re: jkrjk křukbž

    ahoj, ty fotky od La Toyi naješ na www.yahoo.com a nebo na www.goole.com. víš La Toya není moc známa tady v Česku.
    Máš její písničky?
  • Re: Re: jkrjk křukbž

    No já znám Latoyu.Mám jí hodně ráda no.Hele kde se berou ty velký fotky?!Nějaký sem tam přidávala sice já,ale to najdu tak jednou za 10 let a ty tam je asi přidáváš ne *7* *1* ?!
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO PROSIM NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
  • Re: jkrjk křukbž

    La Toya je ta nej zpěvačka na světě!! Mám od ní hodně fofek a taky synglů,cd atd.
  • Re: jkrjk křukbž

    Ahoj, ty znáš La Toyu Jackson?
  • jkrjk křukbž

    Mám jí fakt ráda.Sice nedosáhla ůspěchů jako byli její sourozenci,ale já mám od ní 2 songy a sou dobrý.Každej si myslí že je to mrcha.Ale právě na opak.Ona je skvělá! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit