Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Ondřej

OSOBNOST 31.12.2006 
145 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ♥♥♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Happy Birthday!!! <33♥♥ Přeju ti Láďo vše nej k tvým dnešním 22. narozeninám! *3* *14* *4* *4* Jsi skvělej herec! V Ordinaci v Růžové Zahradě jsi super! *4* *14* *4*
    • K tomu, že dnes slavíš 22 let, se hodí písnička 22! *4* ->http://www.youtube.com/watch?v=AgFeZr5ptV8 ->22 od Taylor Swift! *3* *4* HAPPY 22nd BIRTHDAY!!!
  • je hezký *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *16*
  • Ahoj,mám tě moc a moc ráda.Když jsem tě viděla naživo,tak bych ti tipla tak 18,ale ne 21.:-);-)B-):-D:-DB-);-):-)
  • Jsem rád, že jsem měl tu čest chodit s Ládou Ondřejem do třídy na Zš a dokonce být jeho sousedem, v protějším paneláku *1*.Rád se dívám na jeho filmy a všem se vždy chlubim že jsem s nim chodil do třídy *1* Já si ho pamatuji jako 11 letého a vždy s nim byla strašná p.... a furt vymýšlel nějaký lumpárny *1*
  • jak se tyhle kalhoty jmenujou.jsou husty. a kdes je sehnal a na jaky strance.

    http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_omER_j9MO7uVNkFauRW-8RJ3AlrOWCLRHh7dSd6j0biaprxd0g

    DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍK
  • ahoj v ordinaci hraješ skvěle mužeš mi poslat fotku na adresu skály 113protivín 39811 a podepiš se na tu fotku moc děkuji předem *3* *5* *1*
  • Vše nej

    Vše nejlepší k narozkám, seš fakt dobrej herec, však tě učitelé po tvém odchodu všem nám žákům na základce ve Venclících dávali za vzor. :-) :-D
  • beruska

    Všechno nej...k narozeninám ať se ti daří v práci i osobním životě.To Ti přeje Jarka s manželem
  • Hodně dobrých rolí

    Jen to nejlepší,hodně pěkných rolí,hlavně pevné zdraví k narozkám Ti přeje vděčná divačka.Mám takhle starého vnuka, a tak mohu bez ostychu napsat, že Tě mám upřímně ráda a vždy se na Tebe na obrazovce moc těším. Anna Kateřina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit