Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Ondřej

OSOBNOST 31.12.2006 
145 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • L.O happy birthday

    Važeny a myli Ladiku ,jmene všech tvych fanoušku tobě osobně přeji.. všechno nejlepši at jsi zdravy hodně holek dost dalšich hereckych přiležitosti. LuDĚK
  • mauutinka

    narozeniny

    Vše nejlepší k tvým narozkám,hodně štěstí,zdraví a spokojenosti do dalších let...!!! *3* *14* *1*
    • nelmo

      vše nééééj

      vše nej k 18.narozkám...a hodně štěstí do dalšíích let *15* *15*
  • ilonka94

    happy birthaday

    Dělate si sravdu že našemu Jakubovi je už 18....ja bych řekla tk 16 :D....ale jinak happy birthaday *8* *14*
  • Dneska

    Ahojik!!
    Normalne dneska jsem Ladika potkala v Praze pred Palladiem ja byla uplne na mrtvice:D je jeste hezčí nez v televizi *14*
  • Přáníčko

    Ahoj Ladiku přeju ti všechno NEJ...NEJ...k narozeninám at se ti daří v hereckým i osobním životě.P.S.V ordinaci jsi moooc super líbí se mi ty tvoje hlášky a jak skvěle hraješ se svým seriálovým otcem Petr je taky skvělý jste super dvojka. *14* *14* *14*
  • Napište mu na stránky

    Ano, máte pravdu, že sem Láďa moc často nechodí,ale pochvaly se k němu dostanou. Pokud ho chcete samy kontaktovat napište mu na jeho stránky www.ladondrej.cz on vám odpoví pokud bude moct, snaží se jak může. mějte se lidi. *3*
    • Re: Napište mu na stránky

      sem se překlikl, ty stránky sou www.ladondrej.estranky.cz
  • anonym

    na vás včechny asi tak čeká!!
  • tinushka.222

    kontakt

    čuski *14* Jestli si to čte někdo,kdo má na něj jaký koliv kontakt,tak plosím pisněte *14* *14* *14* Lawuju ho.... *14*
    • karci

      Re: kontakt

      já mám jeho majl ale jeto mail jeho sestky ale už je to jeho mail tady ho máš na k.barbie@email.cz
      • Re: Re: kontakt

        fakt????????????? *14* *14* *14* *14*
  • láádííík =*

    Ládíkuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!seš borec!! *14* my tě žerem !!! *14* *15* NEJWÍÍÍÍC až budeš v ordinaci tak nám zamáwej!!!:D
  • Ládínek

    Ahoj,plosííííííííííííí ím pěkně o kontakt nebo e-mail na Ládíčka-díííííík budu vám všem vděčná pa pa pa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit