Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Ondřej

OSOBNOST 31.12.2006 
145 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    je nádhernej!!!! *14* *14* *14* *14* a to jako ze mooooooc. ! ! ! ! ! ! ! ! *14* *14* *14*
    • polianah

      Re: :)

      miluji ho *14* *14*
    • polianah

      Re: :)

      milujo ho *14* *14*
  • Omfg

    Vy jste trapky ubohe jak píšete je mi 14 napiš mi tu máš mé icq omg!! to jste tak ajivní kravky..?? asik jo omfg...ten vám pochybuju že napíše takže zdar Ps: ale jako je fkt pěkny *14* demence toto
  • smrt-ka

    i love

    miluju láďu moooooc!! *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • polianah

      Re: i love

      já ho miluju ze všech nelvíc *14* *14*
  • OU

    PROOOOOOOOOOOOSIM NAPIŠTE MI SEM ICKO NEBO MAIL: LADISLAVA ONDŘEJE A LUKÁŠE HEJLÍKA! MOOOOOOOOOOOOOOOOC PROSÍM. JINAK ONDŘEJI, JE MI 14 A MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC SE MI LÍBÍŠ.... PLSSSSSSSS NAPIŠ MI. *3*
  • božííí

    já tě chciii!!! *14*
    • domihor diwný

      je kwásnej a řekni si gey domihory?! *1*
  • ??

    ICQ má plno herců tak skuste štěstí mam i Vanessu a Zaca a plno dalších *14*
    • Re: ??

      mno...tvoje bych chtěla tky mno *1* *1* tohle je nejvíííc božáckej kluk....! vim asi tě to sere furt ty fanynky ad...mě by to pg casem tky sralo....a je gooood ze (td asi) bydlíš na praze 9...ptž já tky a viuděla sm tě v HaMku ;) :-*
    • Re: ??

      hey cože vanessy a zaca si děláš kozáky??? ty weee ci tky...! *16*
    • Re: ??

      Tak mi dej icq na Jana Cinu,Ladislava Ondřeje,Jana Hofmana,Tomáše Kluse,Ashley Tisdale když seš taková borka *1* *1* *1* *1*
    • Re: ??

      ahoj dáš mi někoho *9*
    • Re: ??

      Hmm to ses drsna...a co pa pisou? *15*
    • Re: ??

      jsi trapná/ý
  • Já too...

    Já mam to icq taky... jestli ho chcete dejte do vyhledávače Ladislav Ondřej a máte to,. *3* *1*
    • Re: Já too...

      VÁŽENÍ A MILÝ.
      POKUD MÁTE ZÁJEM, ABY SI LÁĎA PŘEČTL PŘÍSPĚVKY OD VÁS, PORADÍM VÁM, NAVŠTIVTE JEHO WWW STRÁNKY

      WWW.LADONDREJ.ESTRANKY.CZ

      A TAM SE O NĚM DOZVÍTE VŠECHNO. LÁĎA ICQ MÁ,ALE POCHOPTE, ŽE JE ZABRANEJ DO PRÁCE ... JÁ SE S NÍM ZNÁM A TENTO PROFIL JSEM MU TADY VYTVOŘIL, IKDYŽ MÉ PŘÍSPĚVKY BYLY NĚKÝM SMAZÁNY A NAHRAZENY STEJNÝMI,ALE POD JINÝM JMÉNEM, I LÁĎA MI ZDE ZA TO DĚKOVAL. a POUZE ŘÍKÁM, POKUD HO MÁTE RÁDI, NAVŠTIVTE STRÁNKY, POKUD NE, NECHTE JEHO I JEHO FANOUŠKY NA POKOJI. *3*
  • dendiskaaa

    láďa

    No tak láďa hmm... :D ten chodil k nám do školy... :D Teď už je velkej kluk a chodí do druháků... :D njn když byl malej byl celkem v pohodě ale pak se z něj stal debil... furt si musí na něco hrát... :D njn "sláva" dělá s lidma divy... jinak jeho icq mam heč! a nedám!! :D
  • vodka-s-dzusem

    síma

    tý jo Láďa..x)) supa bOy..tábor s nim moc..x) ale to mu bylo asi 11..nj takej bitkař =c* a je fakt moc sladkej =* sežrala bych ho..;)
  • Láda

    Lado ses fakt skvelej,na ordinaci koukam jenom kvuli tobe.mas icq??napis tady je moje 412387258. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší