Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Ondřej

OSOBNOST 31.12.2006 
145 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ládík

    Ahoj.. píšou Ti to sem všechny, ale seš fakt moc dobrej a hezkej... *4*
  • tkindlova

    :)

    17 jo?ooo :D to sem teda překvapená *1*
    Jako je mi jasný,že si todle asi nikdy nepřečte ten "pravý" Láďa,ale jako moc Ti to sluší v Ordinaci *15* Ta role je fakt dělaná pro Tebe... *1*
  • zamurka

    Ůžasnej

    nejwíc ůžasnej seš *14* hej a tys hrá i v nějaký pohádce?fakt fešnej klučina..máš líbko? *1* *14* *3*
  • Pro Láďu

    Ahojky...ty jo docela čumim že to je
    17.. Ale OK máš icq? moe 398938757 tak kdyžtak napíš..kuju..PS: si mooc Pěknej... *14* papa
  • příspěvky pro Láďu

    lidi, pokud chcete,aby si Láďa přečetl váš příspěvek, napište mu ho na jeho stránky WWW.ladondrej.estranky.cz a mějte se hezky. Alin *3*
  • mrtě slušnej klučina xO*

    Zdárek :) ,dneska se mi o Tobě zdál fakt luxus sen.. :P sem moc ráda,že hraješ v Růžovce,hrozně Ti to tam pokaždý sluší a sem moc ráda,že aspoň takhle Ti můžu napsat :)..Nu,určitě si už nepamatuješ ale před rokem jsme se viděli na Lipně ;) Koukni dyžtak na chatík a možná si vzpomeneš..Chtěla jsem Tě pozdravit,ale,byli tam rodiče.Jeej.. ;/ snad příště.. :P zatím,čus.. :-)
  • prosim

    ahoj nemohl bys mi pls napsat na mail s.k26@seznam.cz?(nerada pisu na verejne)
  • Libovej

    Jaj:o* Je ůžasnéj:-) Teď na něj koukam =D Na růžovku =D*
  • cool

    je to fakt supr herec...včera sem koukala na kriminálku anděl...myslela sem,že je ten kluk mnohem mladší..až včera na nově..jé to je ten kluk z účastníků zájezdu,ty jo ten je ňákej velkej,kolik mu je?No,tak sem si ho našla a s pohledem na tu 17 sem jenom koukala...je fakt že v účastnících vypadá na 12..jestli si to přečte,tak se mu omlouvám,nemylim to zle...jo ta kriminálka...fakt super..i když nevěřim že by jí ten kluk zabil...
  • Moc pěknej

    Jsi mocík mocík mocík moc pěknej klučina!!!!!!!:-*A v oridnaciiv růžové zahradě 2,hraje š gooood!!! *14* *14* :-*MtŠr *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší