Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Ondřej

OSOBNOST 31.12.2006 
145 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LÁSKO

    Ahojík lidičky.Zbožnuju Ladislava Ondřeje,je to můj miláček a je prostě sladkej.Nikdo my to ale nechce věřit.Pa miláčku-čekám na tebe *14* *14*
    jsem *16* (nažhavená) *5* (čertice)
  • Pro všechny

    Ahoj Všichni. *4* Nemáte někdo na Láďu kontákt? *3* Jestli ano, napište mi ho plosím jsem. Díky Míša *14*
    • Re: Pro všechny

      nasla sem tady emil na jeho segru je k.barbie@email.cz :-) myslim jestli ti to pomuze *1*
    • Re: Pro všechny

      ahojky nemá teda někdo ten kontakt na Ládu jestli jj tak napište na E-mail delfinek778@seznam.cz jakýkoliv kontakt předem děkuju :-* *14*
  • j

    ahoj tady má někdo icq zaca prosím napište mi ho na email mooc děkuju PROSÍÍÍÍÍÍÍM ! ! kacka.bo@seznam.cz *1*
  • sem starsi!!!

    sem starsi!!!!!!!!!!!!!! hula hula hup *15* *15* *15* *15* *15*
  • Nejlepšíí

    On je nejhezčíí nejlepšíí žerůů hoo *14*
  • b.e.t.u.l.i

    borec

    tak tenhle kluk je mrte orec myslim ze docela dobre hraje fakt... ses dobrej... ale pochybuju ze sem chodis aby sis to precet *1*
  • Čau

    Hraješ dobře,ale fakt tě nemiluju *1* ..jsi jen dobej herec to jako fakt jo..ale hele fakt ti ted bude 18?Já wim blbá otázka když to je tady napísaný ale že vypadáš na mˇin...třeba na 15 sme se shodly s kámoškama neber to tak je to good..čus ¨měj se...P.S.:Ježiši holky vy ste tak blbý jo?Si myslíte,že sem napíše Icqo jo? Tak trocha demence toto...jako mě stačí těch 50 lidí co mám v Icqu že jo *3* A určitě byste s nim chtěli chodit jenom proto že je slavnej...většinu kluků to štve...Pp
  • polianah

    ládˇo

    prosim tě jak se menuje ta holka co hraje Katku v urdinaci ahoj miluji tě Hanča *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ládˇo

      Michaela Doubravová
  • Ahoj

    Ahoj..já bych mu ráda napsala komentář na těch jeho stránkách..ae ono to nejde *7* ..tak to je jedno..píšu tady..
    Ahoj Láďo..
    Vím že si to NIKDY nepřečteš..ale..skusím to..chtěla bych vědet jak si si začínal..jak si se dostal do těch reklam..jak si dal o sobě vědět..mno prostě..jak si se dostal třeba do Ordinace v. růžové z.
    Moc bych si vážila toho kdybysi odepsal *3* Tak se měj hezky *4* AHOJ
  • _te_ryy_

    =O*

    Ty jo..já mám radost!Tak jsem zjistila že má narozeniny ve stejnej den jako já!=O*
    Baštim ho =O* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší