Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Ondřej

OSOBNOST 31.12.2006 
145 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahojky

    ahoj!! nejdem tu bobit sceny ako niektore dievcata ani sa ti nejako vnucovat ale si strasne zlaty chlapec a velmi by ma prekvapilo(a hlavne potesilo) keby sme si mohli pisat cez e-mail bola by som vazne rada!! a inac hras naozaj perfektne!! dufam ze aspon trosku rozumies po slovensky!! *4* tak prosim napis budem rada!! pa a majte sa vsetci a inak ja som slovenka!! xe nwm kto sa to pytal!! :)
  • Krásnéj klučina:)

    Jéj... *14* to je upe mrtě boží krásný kluk *14* upe supeeer *14* jenom škoda že má tak málo fotek *3* teda aspon já jich moc nemužu najít *16* jinak jak říkám jsi good *14*
    • Re: Krásnéj klučina:)

      mrkni na jeho stránky http://www.ladondrej.estranky.cz/
  • děkuji

    Ahoj všem.Mockrát děkuji všem za příspěvky a jedno obrovske díky patří alinovi ( děkuji ) *4*
    • Re: děkuji

      si fakt hustej herec si moc pěknej klu! *14* a v OVRZ máš dobrý keci taky ti moc slušeli ty zelený vlasy! *1* scény kde si TY sou nejlepší a taky nejzábavnější!
    • Re: děkuji

      je fajn , že mi děkuješ, ale máš na mě email a to ani nenapíšeš *3* se ozvi, jinak vše nej ještě jednou k narozkám
      • Re: Re: děkuji

        Psal sem ti to sem, před chvilkou, s tím děkováním,ale nebyl sem přihlášen (píšu znova, abys věděl, že to jsem já) *4* Mam novej mail- haski89@seznam.cz a Icqko- 007alin , rád bych se od tebe dozvěděl nějaké věci, které bych s tvým svolením umístil na tyto stránky. Napiš mi. Alin
    • Jak sem našel tyto stránky

      Jak sem tyto stránky našel? Hledal jsem svého velkého oblíbence ( Jack Black ).
  • 9.B forever

    hej lidi jste fajt trapný!!ladík vam stejně neodepíše!9.B forever!!! *15* on ma uplně jiný stsrostu a pokud chcete ay vam odepsal tak běžte na jeho stranky!!!!!!
  • Lidi, pochybuju,

    že Láďa vůbec ví o těchto stránkách. To by musel serfovat a jen hledat, co se kde o něm píše. Toto nejsou jeho vlastní stránky, aby se na ně chodil dívat a komunikoval s přispěvovateli do diskuze.
  • Miluju tě

    aojiky plosím napiš mi na 737435098 a nebo na icq: 407413076! já už skoro 14dní nespím myslím na tebe neboj nikomu bych na tebe kontakt nedala díky
  • kgtfilzifu

    vyser si oko *5* . *1* *1* *1* *1* *1* *1* aj strevo *9* *9* *9* *9* *9* *9* povesim ta do pruvanu za varle .to ti píše tvuj sladký ........! MYSISULÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍNEK---
  • dfgfnhd

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    libí se mi ale je je o 5 let starší skoda *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *14*
  • ahoj

    ahojky,tobe je fakt 17 ??Jestli mas icq tak pisni na email!! diky *4*
  • nwm....

    nwm proc jim pisete kdyz se sem ani nekouknou *15*
    • Re: nwm....

      jak tommozete vedet sak on sa sem mozna diva co víte *7* *7* *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší