Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Smoljak

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poděkování

    Vřeleé díky a nejen za včerejší článek v MF !!!!!!!!!
  • poděkování

    Pane, ani nevíte, jak jste mě potěšil včera na radiu "FREKVEMCE 1". Doposud jsem o nabubřelém a nebezpečném Rathovi říkal, že je všivák, dacan a pod., ale Váš přívlastek neshodný "SPRATEK" tomuto gaunerovi sluší daleko lépe a je daleko výstižnější. Ještě, že je ta naše čeština tak bohatá ! Díky.
  • estébáček

    nejen že L.S. podepsal Antichartu,on je i v Cibulkových seznamech...du blejt...
  • Zimmerman

    Vážený pane, asi o tom určitě víte, ale kdyby ne, tak Vám sděluji, že v knize Šifra mistra Leonarda od Dana Browna je na str. 225 odkaz na "vysoce oceňovaného moderního kryptologa Zimmermana", což v souvislosti s Da Vincim nemůže být nikdo jiný, než da Cimrman. S pozdravem Manana, www.manana.cz
  • príspěvek

    Pana Smoljaka si velice vážím a považuji ho za jednu z největších osobností naší kultury a žijící legendu novodobé kinematografie a divadla. Je patrné, že ti z vás, kteří pana Smoljaka kritizují za jeho práci v době komunismu jsou závistiví idioti, kteří museli v eře komunismu "zametat chodníky", neboť je dál jejich talent nepustil. Každý člověk dělá rád to, co ho baví. Pan Smoljak točil filmy, psal scénáře. Díky mu za to.
  • Chybí mi...

    Divadlo Járy Cimrmana jsem objevila teprve před asi dvěma roky...ale za tu dobu,jsem si zamilovala úplně všechny...Pan Smoljak a Pan Svěrák spolu s ostatními píší krásné hry a dohromady psali krásné filmy...jejich humor je úžasně laskavý a vždy mě jaksi pohladí...přestože už je to nějaká doba od Smoljakovi smrti,stejně to pořád ještě nechápu a neuvědomuji si to...Nikdy na Vás nezapomeneme,to Vám slibuji!!!!
  • a.magerova

    Dnes bylo smutno, dokonce se i brečelo!!!

    Ani nevím co napsat... budete nám mooooc chybět vážený pane Smoljaku. A použiji jednu repliku otce Žíly ze hry Akt: "Tos mě teda nasral Láďo!!!"
    • Re: Dnes bylo smutno, dokonce se i brečelo!!!

      je mi ho líto *9* *9* *9* *9*
  • ..

    Český národ a česká kultura utrpěla velký šrám na srdci odchodem pana Ladislava Smoljaka, který nám pomohl překonat přelomová léta s nadhledem, noblesou a úsměvem na rtech. U mě osobně budou tento šrám zaplňovat vzpomínky na něj a i na jeho odkaz budoucím generacím...
  • České Nebe

    Moje slova asi pochopí jen ti, kteří viděli poslední cimrmanovu hru, české nebe,,,já jsem na ní byla přímo v divadla a mohu říct jen jedno : LÁĎO, TY SE DOSTANEŠ DO ČESKÉ NEBESKÉ KOMISE!!! *3*
  • piperka001

    Nikdy nezapomeneme

    Myslím, že odchod tohoto velkého muže zasáhl mnoho lidí, mě tedy rozhodně, bylo to nečekané, neskutečné, byl to šok. Ale my nikdy nezapomeneme! Odešel jsi na čestné místo v Českém nebi a my na Tebe budeme navždy vzpomínat s úsměvem na tváři, protože jinak to ani nejde. Když jsi se narodil, plakal jsi a všichni okolo vás se usmívali. Teď jsi odešel s úsměvem na tváři, ale všichni kolem Tebe pláčou. Odpočívej v pokoji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit