Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Spilka

OSOBNOST 2.6.2008 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velikánská gratulace k miminku :*
  • Vynikající výkon v muzikálu Kat Mydlář.
  • přání

    Milý Láďo
    Přání k Tvým narozeninám hlavně přání dobrému zdraví,štěstí. *4* *4* *4*
  • iffe

    Premiéra

    30.dubna proběhla slavnostní premiéra nového muzikálu Kladivo na čarodějnice, kde Láďa hraje hlavní roli inkvizitora Františka Jindřicha Bobliga.
    Přijďte se podívat !!! :o)
  • iffe

    Autogramidáda v Palladiu

    Film Party OC Palladium v Praze

    Vystoupení a autogramiáda zpěváků z muzikálu Kladivo na čarodějnice se koná 16. dubna od 18 hodin v obchodním centru Palladium v Praze.

    Setkat se můžete s: Jiřím Zonygou, Martinou Pártlovou, Zuzkou Ďurdinovou, Míšou Zemánkovou, Láďou Spilkou.. .a dalšími.

    DEále na akci vystoupí Ondřej Brusch - tanečník roku.
    Moderovat bude Alexander Hemala.
    Soutěž o ceny- vstupenky na muzikál Kladivo na čarodějnice
    V.I.P. vstupenky na Film Party
    vstupy do solné jeskyně v Millenium Plaza
    sady DVD filmů

    NENECHTE SI UJÍT!
  • vrrrr

    Velice charismatický hlas a vůbec celý Láďa *14* Taky jdu v červnu na Krysaře už počtvrté:-) !!!V pondělí jsem byla poprvé v první řadě a mám z toho zážitek do důchodu *14* Krásné krásné!!!Petra
    • Re: vrrrr

      Zážitek až do důchodu, tím myslíš, že Tě pořádně poprskal jak to rád dělává ? *1*
      • Re: Re: vrrrr

        u mě teda neprsknul ani jednou *3*
        A i kdyby, to přežiju ,nejsem cíťa. Za ten výkon a´t si prská jak chce *1*
  • mabuslunicko

    Sraz s Krysařem - Láďou Spilkou 6.12. 2008

    Společně s Láďou Spilkou organizujeme v sobotu 6.12. 2008 sraz s fanoušky. Více na www.ladislavspilka-fanclub.eu *3*
  • =o)

    Tak na Ordinaci normálně moc nekoukám, ale ve čtvrtek teda budu nadšeně vyčkávat *14* . Kolik vám tady vlastně průměrně je? Podle fotek z toho setkání soudim, že sem přece jenom o nějaký ten rok mladší *9* ...
    • gringer

      Re: =o)

      myslím , že nejmladší nebudeš .. je mi 15 *7*
      • Re: Re: =o)

        Joo, to mně je taky *3*
    • iffe

      Re: =o)

      To ve čtvrtek nadšeně vyčkávej, myslím, že takových bude víc *4*
      Mimochodem na věku přeci nezáleží, když mají lidé stejný zájem nebo fandí stejnému člověku.... Pokud se chceš dozvědět více, přihlaš se do fanWebu a nebudeš se tu muset vyptávat *1* *3*

      www.ladislavspilka-fanclub.eu
  • iffe

    Už se to blížííííí....:o)

    Již brzy uvidíme Láďu v seriálu Oridinace v růžové zahradě, od 62.dílu,k terý by měl být ve čtvrtek 30.10.08 Tak se nazapomeňte dívat :o)
  • iffe

    :o)

    Ještě někdo se touží s Láďou setkat *7* Více pro zaregistrované na našem fanWebu. *4*
    • misicka01

      Re: :o)

      To chce asi každý kdo tu je a já jsem jedna z nich *1* *3*
    • Re: :o)

      ano chtela bych se sejiot s Ladou *3* je to suprovy clovicek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit