Přejít na výpis diskuzí

Lady Gaga

OSOBNOST 15.10.2010 
2269 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gaga je fajn ale nemusí oblékat šaty nebo šperky na svého psa *3*
  • Můj bože.. no a, že je tak trochu švihlá?? :O Má talent a něco dokázala, a na vzhledu přece nezáleží A navíc, z vlastní zkušenosti vím, že ti všichni švihlí ''blázni'' jsou zkrátka nejlepší... Znám pár celebrit, který jsou mi opravdu blízko - charakterem, stylem a nebo jsou mi jen sympatičtí;-) a všichni jsou tak trochu blázni:-)
  • a ty si myslíš že jsi krásná nikdo není dokonaly no a tak je škaredá no co!
  • má jen 155cm-proto tak málo váží
  • Lady Gaga má hezký písničky,to je pravda,ale jestli mám být upřímná,tak ten její styl se mi vážně NELÍBÍ...Je mi úplně jasný,že sem půlka z 1000 lidí napíše co sem lezu,když jí tak nenávidím,ale věřte mi že tak to NENÍ!!!!Prosím všechny zkuste se zamyslet...Kdyby jste byly slavní,dlaly byste zrovna to co ona?, nebo byste si vybrali jinačí styl,NEBO co Asia???Kdybyste si pořídili pejska tahali byste do jako hračku???Zkuste se podívat na fotky kde vaše MILOVANÁ Lady Gaga věší na Asii všelijaký šperky nebo jak ošklivě jí nosí,vždyť s takouto péčí se jí něco může stát....Nkdo by řekl,že když je Gaga slavná,měla by nejen pro sebe,ale i pro Asii obstarat to nejlepší.Krom toho:je možný,že má Asia to nejlepší prostředí a jídlo,ale myslím že ona by se bez toho všeho obešla-jen kdyby se o ní někdo fakt hezky staral ne????
    Ještě jedna věc:Jsem si stopro jistá,že mi všichni budete psát nenávistný vzkaza a příspěvky NELÍBÍ,ale chci předem říct,že klidně můžete(budu ignorovat)A ještě.spousta hvězd je mnohem hezčí než Lady Gaga,i bez líčení!!!
  • Emilidzex
    Mi ji s kámoškou zbožnujem *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • souhlasím! :3 ♥
  • Můj bože.. no a, že je tak trochu švihlá?? :O Má talent a něco dokázala, a na vzhledu přece nezáleží *7* A navíc, z vlastní zkušenosti vím, že ti všichni švihlí ''blázni'' jsou zkrátka nejlepší... Znám pár celebrit, který jsou mi opravdu blízko - charakterem, stylem a nebo jsou mi jen sympatičtí;-) a všichni jsou tak trochu blázni:-) *4* *14*

    xx, little monster forever..
  • Miluju ji!! :33 *14*
  • katycats
    čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!!
  • no tak to prostě nechápej!! *5*
  • pajjuska
    Nenávidím ju a nechápu jak může furt nosit tak velký podpadky *10*
  • ano přesně!! :33
  • almen
    není špatná ale je troch víc švihla
  • Já si myslím že se změnila a je hezčí !! *15*
  • Je boží! :3 *14* *4* *3* ♥
  • Jak muze mit 49 kg kdyz je tak tlusta?! :O
  • proč doprčic všichni hodnotí vzhled a ne jak pracuje zpívá atd.
  • hej tak asi! *3*
  • Možná se vám můj názor moc líbit nebude ale jako vzhledově ji ráda nemám ani stylově ale písničky si poslechnu má fakt pecky :3 jak od alba The Fame(2008) tak po ARTPOP(2013) ♥ *14* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší