Přejít na výpis diskuzí

Christina Klein

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LaFee je bestová zpěvačka... prostě nejlepšíí!!! *3* *4* *3*
    • Re:

      Tak to běž na ORL
  • LaFee

    WWW.LOVELY-LAFEE.BLOG.CZ
    česká fan stránka o LaFee x) prosím přijdte najdete tam nejnovější informace o LaFee + je založená petice pro její příjezd,tak se určitě zapište.Stačí kliknout na "LF TO CZ" ;)
  • Lafee-Number one

    Lafee je suproučká!! *4*
  • čauky lafee moc hezký zpíva má někdo stejný názor? *7*
  • Prase

    Jediný kdo je prase si ty, LaFee je nej nej nej a nikdo ju nebude urážet, jinak si mě nepřej!!!
  • LaFee

    Podle mě je taky LaFee super zpěvačka! *4* Když jsem ji slyšela a viděla poprvé tak jsem si řekla slepice jedna co si o sobě myslí? A když jsem si našla překlady písniček a informace tak jsem si uvědomila že super! No a od tý doby je LaFee mojí nejoblíbenější zpěvačkou! *4* *4*
  • Lafee

    Lafee je moje nejoblíbenější zpevačka.Tpívá mocinky krásně a jde ji v té němčině hezky rozumnět.Né jak u Tokio Hotel. *3*
  • dobře zpívá........

    Lafee good zpívá,ale nevím jestli i good vypadá,protože pokaždé v časáku vypadá jinak *7*
  • ...

    hele jaKO URÁŽET NÁŠ NEMUSÍŠ TY KURVO!!!!!!! kAŽDÝ MÁ RÁD NĚKOHO. SICE SEM VÍC NA HIP HOP ALE lAfEE MÁM DOCELÁ RÁDA.kAŽDEJ MÁ PRÁVO NA SVŮJ NÁZOR TO NIKOMU NEBERU ,ALE TAK SI HLEĎ SVÝHO KURVA.POKUD SE TI NELÍBÍ TAK CO ,NÁS TO NEZAJÍMÁ.TAK DI DO PRDELE KÍES *16* *8* *10* *5* *15*
  • LaFee

    Tchus!!! my taky posloucháme LaFee jsme z Německa a byly jsme na jejim konzertu Fakt super je lepší než EWA FARNA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit