Přejít na výpis diskuzí

Lana Del Rey

OSOBNOST 21.6.2012 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NIC PROTI ALE LANA JE BŮH STOLETÍ.....JE NÁŠ ŽIVOT.
    A TY TADY NENADÁVEJ JAK JE PŘÍŠERNÁ!!!!!!!! NIKDO NENÍ NA TEBE ZVĚDAVÝ TAK ZALES DO ŘÍŠE ONE DIRECTION A CHCÍPNI!! DIE B**** *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Die má pravdu....Nevím kdo je tady příšerný...CO??????
  • Myslím že žádný název nemají.....nevím to jistě *9*
  • Nevíte, jestli písnička Blue Jeans k filmu Now is good, má nějaký klip a dal by se stáhnout. Třeba Ellie Goulding k tomu filmu písničku nazpívala taky a má to i videoklip, boží. Díkkk.
  • Jaký oficiální název mají fanoušci Lany Del Rey? Myslím tím, že jsou například Beliebers, Navy, Little Monsters, Directioners... Mají vůbec nějaký název?
  • Jméno mluví za vše. Jde vidět, že máš ráda jiný styl hudby. Lana byla tváří H&M, stala se objevem roku, objevila se na obálkách mhoha prestižních magazínů a získala si nespočet fanoušků. Myslím, že tohoto by "příšerná zpěvačka" nedocílila.
  • Skvela Lana a kočka
  • *14* Svatá pravda Eliško ........
  • Zbožňuju její hlas, zbožňuju jí celou, miluju její texty o svobodě lásce, svobodě myšlenky, Aamerice.. , prostě něco neskutečnýho ♥ A TROPICO se moc moc povedlo :)
  • Filmy o rakovině nevyhledávám, ale tenhle je povedený. Navíc mám ráda Dakotu. Viděla jsem její staré filmy, kde je ještě děcko a byla sladká. A v Now is good, jako dospělá je boží. Co udělali s obrazem ve filmu, když začne písnička Blue jeans, to je supernápad *3*
  • K téhle zpěvačce jsem se dostal přes film Now is good a ůvodní písničku v něm Blue jeans. A teď jsem slyšel nebo spíš i viděl tři klipy a zjištuju, že ten styl, kterým zpívá, se mi líbí. Navíc je to nehorázná kočka.
  • Nádherný hlas který tady dlouho chyběl!
  • Je to zvláštní když někdo tak málo známý řekne o tak úžasné zpěvačce že je příšerná ........ Nevím ale zkus nazpívat a složit nějaké písně a uvidíme jestli jsi skvělá jako Lana Del Rey .
  • bellathor1996
    prostě příšerná zpěvačka
  • Neméně zajímavé je to na začátku filmu Now is good. Tam ta holka na začátku (Dakota Fanning)když odchází od toho kluka, tak do toho začne hrát písnička Blue Jeans. A jdou do toho ůvodní titulky. Je to skvělý.
  • Young and beautiful...slova která Lanu vystihují a navíc dokonalá písnička od ní z filmu Great Gatsby *3* kdo ještě neviděl, doporučuju *3* nádherný a moc dojemný film.
  • Naše drahá, zlatá, milá, úúúžasná, ohromě talentovaná, perfektní, prostě SKVĚLÁ zpěvačko s ůžasným hlasem a SKVĚLÁ textařko Lano♥ Del♥ Rey♥, přeji Ti všechno nejlepší k tvým dnešním 27. narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody, žádný stres, hodně úspěchů, a ať tě sláva nikdy nezmění, myslím jako k horšímu, ať ti nestoupne do hlavy a ať jsi navždy takhle úžasná, milá, skromná, laskavá a dobrosrdečná jako teď!!!♥ *14* *3* *4* *4* =-))) Mám tě moooooc ráda a máš skvělou hudbu!!!♥ =-* =-) Obzvlášť jsem si tě oblíbila songy National Anthem♥ a Blue Jeans♥, které miluju!!!♥♥♥ Máš opravdu krásné písně a texty a jsi moc sympatická a milá, jsi velmi talentovaná a prostě skvělá!!♥ =) Hlavně je úžasné, že jsi skromná a nejsi ta hvězda, které stoupla sláva do hlavy, doufám, že se ti to nestane, protože jsi takhle super!♥ Ne každá celebrita je takováto ;) HAPPY BIRTHDAY LANA DEL REY!!!♥♥♥ WE LOVE YOU SO MUCH!!!♥♥♥ BE FOREVER YOURSELF!!!♥♥♥
  • stormgirl
    Všechno nejlepší!! *14*
  • http://www.zkracovatko.cz/XJVWd8 , ůvodní písnička k filmu Now is good od Lany Del Rey a pak ještě od Ellie Goulding. Nebo http://www.zkracovatko.cz/JUnSE6
  • feliz cumpleaños... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit