Přejít na výpis diskuzí

Lara Fabian

OSOBNOST 18.10.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lara Fabian se vrací po pěti letech do Prahy:-)

    Vystoupí 17. 4. 2024 v O2 universum. Vstupenky v prodeji Ticketmaster & Ticketportal:



    https://www.ticketmaster.cz/artist/lara-fabian-vstupenky/932876



    https://www.ticketportal.cz/event/LARA-FABIAN-Je-t714aime-World-Tour--2147479469#vstupenky

  • Dobrý den,mám dva lístky na Laru Fabian na 16.10.2014.Měl by někdo zájem? tel.739080146
  • Chcem Vás informovať, že LARA FABIAN prichádza na Slovensko. Jej koncert sa uskutocni v INCHEBA EXPO ARENA, Bratislava 13. 03. 2012 o 19. hodine. Koncert aj s jej hudobnikmi bude cely nazivo a bude sa niest v romantickej atmosfere. Listky budu uz od buduceho tyzdna predavane cez www.ticketportal.sk. Viac info na office@larafabian.sk
  • Lara je bozska

    Tak tohle je zazitek, ze mi behal mraz po zadech http://www.youtube.com/watch?v=bIIL 5p7_WKk&feature=related.

    Nadhera , neco mezi nebem a zemi. *14*
  • PROSÍM O RADU

    Ahojky!
    Prosím Vás, neví náhodou někdo, kdo složil hudbu písně Je t'aime? Moc bych to potřebovala... Kdyžtak pište na mail tess.n@seznam.cz, díky moc:)
  • janitko

    Laroutcha

    Zdravím všechny,musím se podělit o svoji radost-byla jsem na koncertě Lary!Úžasný zážitek...pár řádků a fotky z koncertu najdete na www.lara-fabian.webnode.cz :-) *4*
  • Happy Birthday!

    Vše nejlepší okouzlující zpěvačce s překrásným hlasem....
  • Dominika Stará a Je Suis malade

    Ahoj fandové, dovolte mi, abych jako Lařin fanoušek a milovník šansonu reagovala na chválu Dominiky Staré a její výkon s písní "Je suis malade". Šanson "Je suis malade" je původní píseň francouzské zpěvačky a šansoniérky jménem Dalida. Lara ji ovšem zazpívala tak, že se vryla do paměti všech, co ji slyšeli, jako "její" písnička. Nemůžu bohužel souhlasit s tím, že ji Dominika zapívala "úžasně" nebo "obdivuhodně", nebo ji vyzdihovat za to, že si vybrala tak těžkou písničku. V tomto případě nehraje roli ani věk. Tuto písničku Dominika prostě a jednoduše "odeřvala" a už po první refrénu jsem musela televizi přepnout, abych nepřišla o sluch. Vy, kdo jste fanouškem Lary přece nemůžete tvrdit, že tohle byl výkon! Odvaha možná ale to je asi tak vše. Až se Dominika uslyší na záznamu, doufám, že se chytí za nos. Mě osobně se od ní právě naopak moc líbila písnička "Tlaková níž", kterou zazpívala tak, že mi padala brada a řekla jsem si - konečně předvedla to, co se dá nazvat zpíváním na úrovni. Tohoto stylu by se měla držet. Hlavně něřvat. To si může dovolit, až jí přirozeně zesílí hlas trénováním. Co se Lary týče, u nás a zřejmě v celém světě ve svém stylu prostě nemá konkurenci a proto s ní někoho srovnávat je nemožné. Ahoj Všem *3*
    • Re: Dominika Stará a Je Suis malade

      K tomuto příspěvku mohu říct jen: "moje slova". Ale Dominice vděčím za to, že jsem uslyšel poprvé Laru zpívat, když ji pustili v pozadí. Sám jsem čuprstar nesledoval, ale rodinka ano. Stačilo na chvilku Laru zaslechnout a byl jsem očarován. A do toho to krákání Dominiky...
    • Re: Dominika Stará a Je Suis malade

      Jen pro upřesnění: Dalida opravdu nenazpívala originál Je suis malade, Original verze této písně pochází od interpreta jménem Serge Lama, který ji mimochodem na několika akcích zpíval s Larou Fabian v duetu :)
    • Re: Dominika Stará a Je Suis malade

      A co jsi dokázala ty že kritizuješ 16. ti letou holku? Jdi do televize a zaspívej. *15*
      • Re: Re: Dominika Stará a Je Suis malade

        Není to o tom, co kdo dokázal, ani o srovnávání se s 16ti letou holkou. Dominika je velmi talentovaná, má pěkný hlas, ale písen Je suis malade pro ni bylo příliš velké sousto. Výslovnost nic moc a skutečně to bylo uřvané. Prostě se to k ní nehodí. Tím se nijak neshazují její schopnosti, je to stejné, jako když Lucka Bílá zpívala vyznanie od Gombitové. Zpěvačka je to výborná, ale Marika je Marika. Stejně jako Lara je prostě Lara!
  • K Vánocům

    Krásné prožití vánoční pohody a plno úspěchů v nadcházejícím roce Ti přeje Cadillac a Reese32, Tví velcí fandové *4* *4* *4*
  • Superstar

    Píseň "Je suis malade" od Lary Fabian zazpívala finalistka Československé superstar Dominika Stará, čímž si zasloužila velkého obdivu i úspěchu. *4*
    • Re: Superstar

      Dominika Stará píseň od Lary zaspívala vážně obdivohodně. Bylo to úžasné *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit