Přejít na výpis diskuzí

Lara Fabian

OSOBNOST 18.10.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lara

    ja ji dnes slyšela prvně a......byla jsem nadšená... brouzdala jsem po netu a náhodou si ji poslechla ....ten hlas...co ona s ní dokáže...nádhera...a písen Tout sem si ji zamilovala
  • janitko

    České stránky pro Laru

    Rozhodla jsem se pokusit o aspoń nějaké stránky pro české fanoušky Lary,ale zatím to moc neovládám..:)Uvidíme co se z toho vyklube časem,ale každopádně vás všechny zvu na www.lara-fabian.webnode.cz :)
  • Lara

    Ahojte, tady Lara, ovšem ne ta pravá *4*. Jsem Lařina Faninka minimálně 3 roky. Pro každého je ten jeho zpěvák nej, ale kdo neslyšel Lařiny hlasové kvality, jako by nežil. Kdyby jste náhodou někdo chtěl vyrazit na jakýkoliv její koncert, dejte vědět! Co se mi zatím podařilo zjistit, že má Lara koncerty až od října a tam na té jejich straně *9* .Ale jak se říká "vidět Neapol a zemřít", já říkám, "slyšet Laru naživo a zemřít" *4* .Čaues Lara *5*
  • Lara

    Janitko,je to fakt skoda...hned bych šla na její koncert:-)Je úžasná... *4*
  • janitko

    Lara

    Lara je úžasná..škoda,že se ani v nejbližší době nechystá koncert v ČR..
  • koncert

    Ahoj, chcem vedieť či Lara Fabian chystá v najbližšej dobe koncert v Europe?Ak by ste boli taký láskavý dajte mi vedieť na moj mail,dakujem.PS:Chcem potešiť kamaraku ktora je do nej paff.Ďakujem *3*
  • Lara

    38 Narozeniny Zpěvačky Písně I Will Love Again (2000) ... Oslavenkyni Vše Nejlepší a Další Písně ... .+ *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit