Přejít na výpis diskuzí

Lauren Graham

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mylove

    ?!?!

    Je to určitě skvělá herečka ale v každý roli je uhetá a to na ní zbožňuju .....přesně takovou mamču bych chtěla jako je v gilmorkách a takovou bych chtěla být škoda,že ho nedáváj sice byvh moc nestíhala ale je to nejlepší seriál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • jessicapraha

    HAPPY BIRTHDAY!!

    vše nej!!! ale vůbec na to nevypadá:):)
  • dajanka

    happy b!!!

    vsechno nej! jo a lauren je vdaná *5*
  • narozky

    hodne stesti...gilmorky ujdou
  • Lauren je vdaná?!

    nevíte jestli je lauren graham vdaná a jestli má děti?
    • goldenka

      Re: Lauren je vdaná?!

      newm jestli je vdana ale dite ma,videla jsem fotky jak je s kocarkem a nejakym chlapem
    • Re: Lauren je vdaná?!

      Lauren byla nějakou dobu zasnoubená s Matthewem Perrym, ale pak se rozešli a ted jsou prý jen přátelé. I když kdoví jak to je. Takže vdaná neni a děti taky nemá. Škoda..
      • gothicangel

        Re: Re: Lauren je vdaná?!

        Jakto že nemá děti??
  • 7. série

    Ahoj, tak sedmá serie je plná zvratů.. a nakonec to hlavní dopadne dobře *14* .
    • Re: 7. série

      tak nevim jestli to dopadne dobre, kdyz Rory odjede
  • Prosíím

    Achooj jak se vede, koukněte please na můj webík-je novej-včera vytvořenej a uvítám každou návžtěvu a komentář. Díky moc Lore *4*
  • please

    Achoj lidi,kdyby někdo měl podpis Lauren,ale bez fotky,tak bych vám byla vděčná,kdybyste mi ho poslali na mejl. Předem díky moc. Siddis
  • graham

    ty vole jsem netušil že lauren ma 40 - sem ji viděl v tv jsem si řikal že bych ji ojel ale jak jsem přišel na to že je stejně stara jak moje mamka
    ale nevypada na to asi bych neoodlal ale stejnak se nemusim bat bo k te se asi nedostanu ale kdo vi *1* *1* *1* *1*
    • Re: graham

      i kdy by ses tan k ni neak dostal myslim že by te poslala do prdele *15*
      • laky14

        Re: Re: graham

        heh, to každopádně *1*
    • Re: graham

      *8* to si děláš p.r.d.e.l. *1*
  • na denním přísunu gilmorek sem naprosto závislá *4* *1* doufám že časem nova rozjede i sedmou sérii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit