Přejít na výpis diskuzí

Lauren Graham

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hej nevíte kde se taková paradní ženská dá najít???jen jestli je taková jako Lorelai v GiGi... *14*
    • Re:

      nazdar kolik ti je let a kde bydliš??? o jedne bych vedela!!!moje kamoska je ji docela podobna alespon se o to snazi!je sice pravda ze neni tak hezky nalicena jako ona taky na to nema lidi.co maji jineho je vek, bydliste,barva vlasu(to si mozna taky zmeni).potrhla je taky ale snazi se byt i presto prirozena.jestli si to mislel vazne, tak odepis!!!!!!!!!!!!!! *4* *3*
      • lou zee zoo take me!

        haa.. tak tu bych chtěl vidět!!!
  • Gilmorky jsou ten nje seriál. vždycky, i když mám špatnou náladu, mě dokáží rozesmát ty jejich vtipy. lauren je skvěle praštěná
  • Teda ja bych chtěla ve čtyřiceti vypadat taky tak skvěle. A doufám, že až budu mít dítě, tak si s ním budu taky tak rozumět jako v Gilmorkách. Je to úpně super super seriál. Vždycky mě pohladí po duši. *14* *4*
  • Je supr a nej!!!Má úplně nejvíc vtipný hlášky..
  • takkíí miluju ten seriál ale když se dívám na ty fotky vidím že je to vlasytně jen seriál protože když se na to dívám beru je jakoby fakt ten jejich život tam někde v Starshoulou existoval *9* *4*
  • Gilmorky jsou úplně super a Lauren taky. Na volejte novu jsem už volala asi třikrát a pořád nic. Ráda bych viděla gilmorky úplně od začátku.
  • Lorelai a Rory

    jsou super...jejich seriál Gilmorova děvčata já úplně miluju....
  • Jojo, Lauren je super herečka.Stáhla jsem si na netu různý talk show s ní, je v nich strašně vtipná a praštěná:-)
  • Je to nejlepší seriál a herečka a celém světě! V Santa je úhyl byla naprosto skvělá!
  • GILMOROVA DĚVČATA

    Pro ester: Rory se jmenuje Alexis Bledel a obě sou fakt skvělýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit