Přejít na výpis diskuzí

Lauri Johannes Ylönen

OSOBNOST 31.12.2006 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pstrosik

    Narozeniny

    Všechno nejlepší a do budoucna hlavně hodně dobrých nápadů na vyprodukování dobré hudby. *3*
  • 23.4. vše nej Lauri

    ja vim že si to nepřečte ale stejně všechno nejlepši Lauri hodně lásky štěsti zdravi prostě všechno co si přeješ min vtirávich fanoušku a vic norm=alnich fanouško jak to máš rád ... miluju *14* *14* *14*
  • 23.4. vše nej Lauri

    Hyvää syntymäpäivää sinulle paljon onnea vahva laulu terveyden paljon rakkautta ikuisesti paras ... Kunpa vielä pitkä ja kaunis elämä
  • hakala

    Dear Lauri

    Dear Lauri,we would like to wish you to your birthday a lot of happinies,a sea of love, a strong healt,and to have always so fantastic ideas for writing your music.Thats and so much more are wishing you from the bottom of our harts............... Your Czech fans!!!!!!!!!!!!!Před 3 hodinami odstranit
  • --mily--

    Lauri!

    Všechno nejlepší Lauri.. love you so much *14* *14*
  • monikasmajlo

    rasmus

    rasmus maji dobre pisnicky
  • linnnntu

    učes

    nojono napoprvy hruza ale da se stim zit...je to jeho hlava a k sezrani je porad stejne i kdyby by dohola!! *14* *5*
  • hakala

    Lauri

    Tak jsem v naprostém šoku,málem jsem to nerozdejchala *9* Lauri se nám nechala totálně ostříhat.........už žádná peříčka a ni sponečky,žádnej blondatej Andílek *4*
    No nedá se nic dělat,musíme si zvyknout,tak jak to je!!!!!
    Ale stejně nikdo a nic nezmění mou lásku k Lau,vždy pro mě bude moc znamenat *4*
    • Re: Lauri

      Lauríčkovi to sluši všelijak je prostě nejlepši...prostě ho miluju je nejlepši *14* *14* *14* ... je to ten takovej můj andileček miluju *4* ze skupini The Rasmus je nejlepši nejhezi nejchytřejši miluju navždy nikdy nezapomenu je to ten takovej andileček *14*
    • lau35

      Re: Lauri

      Laurimu to moc sluší.Líbí se mi čím dál víc.První fotka byl sice šok,ale je dokonalej.Milovala jsem peříčka,ale tohle se mu tedy taky povedlo
    • charibeja

      Re: Lauri

      No jo, Lauri se nám asi už úplně zbláznil. No ale nevypadá zas tak úplně nejhůř a třeba mu to do festivalu aspoň trochu naroste. *4*
  • Laurík

    Lauri všechno nejlepší k 30. narozeninám *14* *3* *14* *3*
  • nynynka

    Wšee NEJ!!!!!

    Popřejme Laurinkovi k jeho kulatinam!!!!
    Ted ma 30. let....*MUCK*.....Mame tě radí Laurinkuuu:::*5*.....WŠEE NEJ!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* * *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit